Türkiye'nin en iyi haber sitesi

.Milletvekili Adayı Budak’a 35 Yıllık Gazete Hediyesi

Giriş Tarihi: 7.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 09:38
.Milletvekili Adayı Budak’a 35 Yıllık Gazete Hediyesi
CHP Antalya Milletvekili adayı Çetin Osman Budak’a, 1980 yılından anlamlı bir hediye geldi.
Antalyaspor Sutopu Takımı eski oyuncularından Ahmet Mete Koç, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcılığı ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanlığı görevlerinden ayrılarak, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili adayı olan Çetin Osman Budak’a anlamlı bir hediye verdi.
Geçmiş yıllarda Antalyaspor tarafından yayınlanan haftalık spor gazetesinin Ekim 1980 tarihli sayısında Çetin Osman Budak’ın Antalyaspor’un genç takımı kadrosuna seçildiğine dair bir haber yayınlandığını belirten Koç, "Gazetede o yıllarda oyuncusu olduğum su topu takımı ile ilgili bir haber yayınlanmıştı. Ben de hatıra olsun diye o sayısı saklamıştım. Gazetenin ikinci sayfasında Budak’ın gençlik yıllarına ait bir fotoğrafını gördüm. Haberde Çetin Bey’in Antalyaspor’un genç takımına seçilen oyuncular arasında olduğu yazıyordu. Uzun yıllar fark etmediğim bir ayrıntıydı. Budak’ı yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı tanıyor ve takdir ediyorum. O yüzden yıllarca özenle sakladığım bu hatırayı kendisine hediye etmek istedim" dedi.
HAYATIMDA SPOR HEP VARDI
Gazetede yayınlanan haberi daha önce hiç görmediğini belirten Çetin Osman Budak ise, "Hayatımın her döneminde spor vardı. Atletizmden futbola kadar sporun birçok branşında yer aldım. Halen de zaman buldukça sporla yapıyorum. Gazetede yayınlanan haberi bu güne kadar hiç görmemiştim. Sayın Koç’un hediyesi beni o yıllara götürdü ve duygulandırdı. Kendisine çok teşekkür ederim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
.Milletvekili Adayı Budak’a 35 Yıllık Gazete Hediyesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN