Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Birim Yöneticileri İle Birinci Yıl Buluşması

Giriş Tarihi: 8.4.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:19
Birim Yöneticileri İle Birinci Yıl Buluşması
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hizmette birinci yılı doldurmalarından dolayı birim yöneticileriyle bir araya geldi.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hizmette birinci yıl nedeniyle birim yöneticileri ile bir araya geldi.Birim yöneticilerine bir yıllık çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Uysal, “Nice güzel hizmet yılları diliyorum. Bazı geceler heyecandan uyuyamadığım zamanlar oluyor. Müdürlüklerimizin projeleri beni heyecanlandırıyor. Dünyada iz bırakabilmenin en derin, en güzel yolu kamu hizmetidir. Bu duyguyu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum” diye konuştu
Müdürlüklerin sürekli projeler üretmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Uysal, “Ne yapılabilir, nasıl yapabiliriz diyen bir yönetim kadrosunun yaptığı işten keyif almaya doğru hızla ilerlediğini görüyorum ve bununla gurur duyuyorum. Muratpaşa’da yaşayan bir vatandaş olarak üretme yönünde olduğunuz için gurur duyuyorum. Bu anlamda yaşadığım kentin standartlarını yükselttiğiniz için teşekkür ediyorum. Kamu yönetiminden keyif alma, mükemmeli arama ve mükemmele doğru yolculuğumuz devam edecek” ifadelerini kullandı.
Turunç Masa projesinin başarısında tüm müdürlüklerin büyük payı olduğuna vurgu yapan Başkan Uysal, şöyle devam etti:
“Turunç Masa’nın tanınırlığı artıkça yükselme trendi içinde olacak. Tanınırlık sorunların çözümü belli bir doyuma oluşacak, sonrasında Turunç Masa’nın yükü hafifleyecek. Sokağa çıktığımızda artık budanmamış ağaç, bozuk asfalt, çukur, kırık bordür taşı göremez hale geleceğiz. Türkiye genelinde kamu yönetimine getirdiğimiz bir yeniliktir. Turunç Masa emsallerine göre en gelişmiş, en yoğun sistemdir.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birim Yöneticileri İle Birinci Yıl Buluşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN