Muratpaşa’da En Güzel Balkon Ve En Güzel Bahçe Seçilecek

Giriş Tarihi: 8.4.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 11:49
Muratpaşa Belediyesi, Peyzaj Mimarları, Ziraat Mühendisleri Odaları, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü ve Antalya Çiçekçiler Odası ile birlikte en güzel balkon ve en güzel bahçeyi seçecek.
Yaşam kalitesinin yüksek olduğu, kentsel mekanlarla bütünleşen, gri beton renginden uzaklaşıp, Akdenizli olma bilinciyle doğaya yakınlaşabilen alanlar oluşturmak amacıyla Muratpaşa Belediyesi’nce “Balkon ve Bahçe Güzellerini Seçiyoruz” yarışması düzenleneceği belirtildi. Yarışmaya başvuruların başladığı, vatandaşların balkon ve bahçe düzenlemeleriyle katılabileceği yarışmanın, Peyzaj Mimarları ve Ziraat Mühendisleri Odaları Antalya Şubeleri, Antalya Çiçekçiler Odası ve Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü işbirliğiyle gerçekleştirildiği kaydedildi.
Muratpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün koordinasyonunda yapılacak yarışmada “Balkon Güzeli” kategorisinde birinciye 1000 TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye 500 TL para ödülü verileceği açıklandı. ”Bahçe Güzeli” kategorisinde birincilik ödülünün 1500 TL, ikincilik ödülünün 1250 TL, üçüncülük ödülünün ise 1000 TL olarak belirlendiği ifade edildi.
Yarışmaya, profesyonel olarak bahçe düzenleme hizmeti, peyzaj mimarlığı hizmeti sunan kişi veya firmalar katılamayacağı, yarışmaya son başvuru tarihinini ise 22 Mayıs 2015 olarak belirlendiği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muratpaşa’da En Güzel Balkon Ve En Güzel Bahçe Seçilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN