Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarı Koleji’nde İnteraktif İngilizce

Giriş Tarihi: 13.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 17:37
Başarı Koleji’nde İnteraktif İngilizce
İnteraktif İngilizce Eğitimi alan Başarı Koleji ikinci sınıf öğrencileri online e-book uygulaması ile İngilizce yazmadan konuşmaya, pratik sözcük bilgisinden telaffuza kadar, İngilizce dersinde birden fazla alanda öğretimi eğlenceli bir hale dönüştürerek derslerini işliyorlar. Haftanın belirli günlerinde tabletlerini okula getiren öğrenciler, İnteraktif İngilizce Uygulaması ile birden fazla duyu organına hitap eden içerikler sayesinde eğlenceli ve kalıcı öğrenmeler gerçekleştiriyorlar.
İngilizce eğitiminde geleneksel kalıpları yıkan dijital İngilizce eğitimi İnteraktif İngilizce Uygulaması Başarı Koleji öğrencilerine yabancı ve Türk İngilizce Öğretmenlerinden oluşan profesyonel eğitim kadrosu tarafından uygulanıyor.
Başarı Koleji’ni diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliğin eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modeller hayata geçirmesi olduğunu belirten Başarı Koleji Yabancı Diller Bölüm Başkanı Aysel Ünal Keleş, “Başarı Koleji’nde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri temel alarak geliştirilen eğitim modelleri, klasik kalıplardan kurtulup ‘yaparak ve yaşayarak öğrenme’ anlayışını sistemli hale getiriyor. Yabancı dil eğitim modelimiz yaşayarak öğrenme temeline dayanıyor ve anaokulundan itibaren eğitim sistemimizin içinde yer alıyor. Genç, dinamik ve yenilikçi eğitim kadromuzla; Anasınıfından 8. sınıfa kadar bütün sınıflarda uyguladığımız Globed ve Raz - Kids İngilizce eğitim platformları ile modern öğrenme tekniklerini dünya standartlarında uyguluyoruz.
Oyun şeklinde kurgulanmış interaktif içeriğiyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir günlük aktiviteye dönüştüren dijital İngilizce eğitim platformu Globed ve Raz - Kids Uygulaması sayesinde öğrencilerimizin okuma ve telaffuz alanlarındaki ilerlemelerini online platform üzerinden ayrı ayrı takip ederek alanında uzman öğretmenlerimiz rehberliğinde bireysel çalışmalar ile öğrenmeler daha kalıcı gerçekleşiyor." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarı Koleji’nde İnteraktif İngilizce
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN