Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alanya Belediyesi’nin İlköğretim Okullarına Desteği Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 20.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 17:31
Alanya Belediyesi’nin İlköğretim Okullarına Desteği Devam Ediyor
Alanya Belediyesi’nin okullarda öğrenim gören çocukların daha sağlıklı ve güvenli eğitim alabilmeleri için yaptığı yardımlar devam ediyor.
Toslak Ketenlik İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Mustafa Arık, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Sevimler, Yunus Önal, İbrahim Sevimler, Mehmet Sevimler, Aza Adem Kahya ve öğrenci velileri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek, okullarının ihtiyaçlarıyla ilgili yardım istediler. Okul Aile Birliği, Belediye Başkanı Yücel’e, okulun bahçe düzenlemesi, istinat duvarı, güvenlik kamerası, yol cephesine kaldırım, okul bahçesine oturma grupları, çeşme, basketbol sahası, voleybol sahası ve zorunlu ihtiyaçların yer aldığı bir dosya sundu.
Her zaman eğitimin ve eğitimcilerin yanında olduklarını söyleyen Başkan Yücel, okulun ihtiyaçlarını öncelik sırasına göre peyderpey gidereceklerini kaydetti. Okul Müdürü Mustafa Arık, Başkan Yücel’e teşekkür ederek, öğrencilerin boyadığı bir su kabağını da öğrenciler adına Yücel’e hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alanya Belediyesi’nin İlköğretim Okullarına Desteği Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN