Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATSO’dan Gazipaşa Ve Kemer’de Tahsilat Eğitimi

Giriş Tarihi: 20.4.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 10:10
ATSO’dan Gazipaşa Ve Kemer’de Tahsilat Eğitimi
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) bünyesinde eğitim faaliyetlerini yürüten ATSO Akademi, temsilciliklerin bulunduğu ilçelerdeki üye ve çalışanlarına yönelik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.
ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından nisan ayında Gazipaşa ve Kemer ilçelerinde "Tahsilat Yöntemleri" konulu eğitim programı düzenleneceğini bildirdi. ATSO Akademi’ni üyelerden gelen talepler doğrultusunda eğitim konularını belirlediğini belirten Çetin, "Sadece kent merkezinde değil temsilciliklerimizin bulunduğu ilçelerimizdeki üyelerimiz için de gelen talepler doğrultusunda eğitimler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda 27 Nisan’da Gazipaşa’da 28 Nisan’da ise Kemer ilçemizde ‘Tahsilat Yöntemleri’ konulu eğitim gerçekleştireceğiz. Eğitmen Tanju Ayşe Oflaz tarafından verilecek eğitimde, müşteri ilişkileri yönetimi, zor müşterilerle başa çıkma, risk ve tahsilat yönetimi, alacakların yapılandırılması, kredili satışlardaki riskler, müşteri kaybetmeden tahsilat yapma yöntemleri, müzakere ve ikna, uluslararası ticarette tahsilat sorunları ve çözüm yolları, hukuksal sorunlar ve çözüm önerileri konularında bilgiler verilecek. Son derece faydalı olacağını düşündüğümüz ücretsiz yapılacak olan bu eğitimlere tüm üye ve çalışanlarını davet ediyoruz" dedi.
Çetin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfasındaki (www.atso.org.tr) "ATSO Akademi" bağlantısından ve sosyal medya hesaplarından takip edilebileceğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATSO’dan Gazipaşa Ve Kemer’de Tahsilat Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN