Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kırkpınar Başpehlivanı Fatih Atlı’dan Korkuteli Ziyareti

Giriş Tarihi: 4.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 21:30
Kırkpınar Başpehlivanı Fatih Atlı’dan Korkuteli Ziyareti
653. Kırkpınar Başpehlivanı Fatih Atlı, Kumluca ilçesinde 16. Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında gerçekleştirilen ve iki gün süren yağlı güreşleri sonrası, Av. Mehmet Eren’in daveti üzerine Korkuteli’ne uğradı.
Fatih Atlı, beraberindeki Hocası Bayram Ertan, Pehlivankar Kemal Şahin, Yücel Yazırı ve Oğun Salur ile birlikte Av. Mehmet Eren’i ziyaret etti. Av. Mehmet Eren, Başpehlivan Atlı ve ekibi ile yemekte biraraya geldi.
Yemekte basın mensuplarına konuşan 653. Kırkpınar Başpehlivanı Fatih Atlı, “Kırkpınar’da tek bir amacım var. İnşallah bu kemeri iki yıl daha kazanıp kemerin sahibi olarak Samsun’a gelmek ve bu kemeri Samsun’a hediye etmektir. Ben Antalya insanını seviyorum. Dün beni sahada yuhalamalarına karşı ben hiçbir şey demedim. Biz güreş camiası olarak, güreşçiler, sporcular, ağalar, hakemler, seyirciler olarak bir bütünüz. Hepimiz birbirimizi tamamlıyoruz. Ben Korkuteli’de düzenlenen Altın Kiraz güreşlerini, Elmalı’daki düzenlenen Elmalı Yeşilyayla Güreşleri’ni çok seviyorum. Yayla insanını da seviyorum. İnşallah Tarihi Kırkpınar’da 2 kez daha başpehlivan olup memleketimize altın kemeri ebedi olarak getirmek istiyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızı buna göre yapacağız. Dünkü güreş ilk güreş olduğu için tam kendimi veremedim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırkpınar Başpehlivanı Fatih Atlı’dan Korkuteli Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN