Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tüm-bel-sen’den Büyükşehir’de Sürgün İddiası

Giriş Tarihi: 24.6.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 16:35
Tüm-bel-sen’den Büyükşehir’de Sürgün İddiası
Tüm-Bel-Sen, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde yaptığı görevlendirmeleri protesto etti ve Antalya İdare Mahkemesi önünde basın açıklaması yaptı. Toplanan 20 kişilik grup basın açıklamasının ardından yürütmeyi durdurma kararının iptali için bölge idare mahkemesine başvuruda bulundu.
Adliye binası önünde yapılan açıklamaya Eğitim-Sen Şube Başkanı Kadir Öztürk, DİSK Akdeniz Bölge temsilci Cemal Aybar, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul’da katılımıyla destek verdi.
“BÜYÜKŞEHİR DAHA ÖNCE DE YAPTI”
Büyükşehir belediyesinin aynı uygulamaları daha önce de yaptığını ileri süren Tüm-Bel-Sen Antalya Şube Başkanı İlhan Karakurt, Büyükşehir Belediyesi yönetiminin mahkeme kararları olmasına rağmen aynı işlemi adını değiştirerek, aynı kişiler üzerinden yeniden uygulamaya başladığını ileri sürdü.
“DEFALARCA UYARIDA BULUNDUK”
Daha önce defalarca uyarıda bulunmalarına rağmen kararlara devam edildiğini ve bunun üzerine yargıya başvurmak zorunda kaldıklarını dile getiren İlhan Karakurt, “ Bundan dolayı Antalya İdare Mahkemesine bugün başta Sayın Menderes Türel olmak üzere bu atama sürgünlerinin altında imzası olan tüm bürokratları şikayet ediyoruz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüm-bel-sen’den Büyükşehir’de Sürgün İddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN