Koshim Beslenme Ve Diyet Bölümüne Yoğun İlgi

Giriş Tarihi: 2.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Koshim Beslenme Ve Diyet Bölümüne Yoğun İlgi
Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) çatısı altında hizmet veren Beslenme ve Diyet Bölümü’nde vatandaşlar, Ramazan ayında sağlıklı beslenmenin püf noktalarını öğreniyor.
KOSHİM Beslenme ve Diyet Bölümü’nde görevli uzman, özellikle Ramazanın yaz aylarına denk gelmesi, iftar ve sahur arasındaki süreçte, yiyecek ve içeceklere dikkat edilmesi gerektiğini belirtirken, vatandaşları sıvı tüketimine önem vermeleri konusunda uyardı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşın sağlığını her şeyin üstünde tuttuklarını belirterek, Ramazan ayında da bu yönde bir takım tedbirler aldıklarını söyledi. Zabıta ve Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün gıda üretimi yapan işletmelere yönelik denetimlerini sıklaştırdıklarını dile getiren Başkan Böcek, cami ve mescit gibi ibadet alanların temizliği çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını söyledi.
Başkan Muhittin Böcek, KOSHİM bünyesinde hizmet veren Beslenme ve Diyet Bölümü ile vatandaşları, Ramazan ayında sağlıklı beslenme konusunda bilgilendirdiklerini kaydetti. Beslenme ve Diyet Bölümü’nde her ay ortalama 500 hastaya hizmet verilirken, Ramazan ayında bu sayının yüzde 50 oranda arttığını bildiren Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak sağlıklı yaşamın tüm gereklerini vatandaşa sunmaya çalıştıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koshim Beslenme Ve Diyet Bölümüne Yoğun İlgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN