Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Manavgat Oto Galericileri İftarda Buluştu

Giriş Tarihi: 5.7.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
Manavgat Oto Galericileri İftarda Buluştu
Manavgat Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı ve Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Hasan Çelik, Manavgat’ta bulunan oto galericiler ile iftar da bir araya geldi.
İftar programına oto galericilerin yanı sıra Manavgat oto galericileri toplu işyeri yapı kooperatifinin muhasebesini tutan Kerim Kaya, şehir plancısı Yunus Emre Aygün, Mimar Cumhur Cengiz’de katılarak bilgilendirme yaptılar.
MESO ve Manavgat Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanlığını yürüten Hasan Çelik, “Tüm gelir grubundan Oto Galeri işletmecisi arkadaşlarımız var biz oto galericiler sitesi kurmak için bu yola çıktık ve bu işi en güzel şekilde yerine getireceğiz. Manavgat’ta oto galericilik işiyle uğraşan herkesin kendi mülkü, iş yeri olabilsin diye uğraşıyoruz. Bu yüzden yönetim kurulunca karar alarak oto galeri işiyle uğraşmayan hiç kimseyi bu kooperatife dahil etmiyoruz. Manavgat Oto Galericiler Sitesinin bir rant pazarına dönüşmesine izin vermeyeceğim. Bize bu görevi sizler verdiniz ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım da verdiğiniz bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın, bu site kurulacak, o dükkanlar yapılacak ve herkes kendi dükkanının sahibi olacak” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat Oto Galericileri İftarda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN