Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tütüncü Hemşehrilerinin Dileklerini Not Aldı

Giriş Tarihi: 7.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
Tütüncü Hemşehrilerinin Dileklerini Not Aldı
Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Ulus ve Kanal Mahallelerinde iftar açtı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mahalle ziyaretlerinde kendisine yöneltilen dilek ve temennileri beraberindeki bürokratlarına not ettirmeye devam ediyor. Ramazan ayında da belediyesince iftar düzenlenen mahallelerin muhtarlarının belirlediği yalnız yaşayan yaşlılarla, hastası olan evleri ziyaret eden Başkan Tütüncü, yalnızca ziyaret ettiklerinin değil, sokakta ve iftarda karşılaştığı her vatandaşın taleplerini not alıyor.
Tütüncü, Kanal ile Ulus Mahallelerini AK Parti İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, meclis üyeleri, muhtarlar, partililer ve Belediye Başkanı Yardımcısı Mustafa Özsoy eşliğinde ziyaret etti. Vatandaşlar apartman dış cephe yenileme süresinin 15 yıldan 5 yıla indirilmesini talep ederken, bazıları da park istedi. Ziyaretlerinde evlerinde tek başına yaşayan yaşlılara öncelik veren Tütüncü, beyaz eşya, birikmiş ev kirası borcu gibi istekleri de yerine getirdi.
RAMAZANIN BİRLEŞTİRİCİ YÖNÜ VAR
Ziyaretlerinden ardından iftar alanlarına giden Tütüncü, hemşerileriyle birlikte orucunu açtı. Tütüncü, Ramazan ayının birleştirici bir etkisi olduğunu söyledi. Herkesin evinde yiyecek lokması, içecek suyu olduğunu belirten Tütüncü, bu iftar yemeklerini düzenlemekteki amacın birlikte olma gayesi olduğuna işaret etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü Hemşehrilerinin Dileklerini Not Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN