Görme Engelliler’den Bulgurlu’ya Teşekkür

Giriş Tarihi: 9.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Görme Engelliler’den Bulgurlu’ya Teşekkür
Antalya’nın Manavgat ilçesi’nde yaşayan görme engelliler Bursa Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Emir Osman Bulgurlu’yu ziyaret etti.
Görme Engelli Azime Yılmaz, Eray Bolat ve Hanife Bolat Bursa Vali Yardımcılığı görevine atanan kaymakam Emir Osman Bulgurlu’yu makamında ziyaret ederek Manavgat’ta görev yaptığı 4 yıllık süreçte engelli vatandaşlara sağladığı imkanlar nedeniyle teşekkür ettiler.
Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu’nun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde engelliler birimi oluşturduğuna dikkat çeken Azime Yılmaz, “Bu birim ve başındaki Guddusi Aydın her zaman engellilerin yanında oldu. Engellilerin her türlü sorunlarıyla ilgilenerek çözüm bulundu. Engellilere eğitim ve iş imkanı sağlandı. Görme engelliler olarak kabartma yazılı Kur’an-ı kerimden hayatımızda ilk kez Kuran_ı Kerim okumayı öğrendik. Ayrıca ben açık liseyi bitirdim ve KPSS’ye girerek başarılı oldum” dedi.
Kendisinin ekstra bir şey yapmadığını, sadece görevini yaptığını belirten Kaymakam Bulgurlu ise “Bursa’ya gitmekle sizleri unutacağımı sanmayın. Her zaman sizlerin sorunlarıyla ilgilenmeye devam edeceğim. Her zaman kapım ve telefonum sizlere açık olacak. Yerime gelecek kaymakam arkadaşımızın da en az benim kadar sizlerin sorunlarına eğileceğinden hiç şüpheniz olmasın” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Görme Engelliler’den Bulgurlu’ya Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN