Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akbem Yaz Kurslarıyla Öğretiyor

Giriş Tarihi: 11.7.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Akbem Yaz Kurslarıyla Öğretiyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür ve Bilgi Eğitim Merkezi (AKBEM) yaz kurslarında 3 bin 48 çocuğa 24 farklı branşta eğitim veriyor.
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü’ne bağlı AKBEM’in yaz kursları ilgi görüyor. Meltem, Çaybaşı, Altındağ, Aksu, Varsak, Döşemealtı, Altınova, Kepezaltı, Yeni Mahalle ve Milli Egemenlik olmak üzere 10 ayrı merkezde hizmet veren AKBEM’in yaz kurslarından 3 bin 48 çocuk faydalanıyor. 8 -14 yaş arasındaki öğrencilerin katabildiği kurslar hem öğretiyor, hem eğlendiriyor.
YAZI VERİMLİ GEÇİRİYORLAR
Öğrencilerin verimli bir yaz tatili geçirmelerini sağlayan AKBEM’de öğrenciler akademik kurslarda okul bilgilerini pekiştirirken, kültür ve sanat kurslarıyla kişisel gelişimlerine katkı sağlıyor. Çocuklara Türkçe, matematik, İngilizce, fen, teknoloji, bilgisayar, bağlama, keman, satranç, bale, gitar, tiyatro, modern dans, halk oyunları, drama, resim, hızlı okuma, görsel sanatlar, origami, bez bebek, yaratıcı drama, heykeltıraş, değerler eğitimi ve Kur’an-ı Kerim dersleri veriliyor.
REHBERLİK HİZMETİ DE VAR
Amaçlarının, çocukların daha faydalı bir zaman geçirmelerine yardımcı olmak olduğunu söyleyen AKBEM Koordinatörü Hatice Özkan, “Kurslarımız yaz kış yıl boyunca devam ediyor. Uzman kadromuz ile çocuklarımızın verimli bir yaz ayı geçirmelerini sağlıyoruz. Önceliğimiz ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları. Ayrıca yaz dönemi ile öğrencilerimize rehberlik hizmeti de vermeye başladık” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akbem Yaz Kurslarıyla Öğretiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN