Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lenfoma Hastası Başarılı Bir Ameliyatla Sağlığına Kavuştu

Giriş Tarihi: 14.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Antalya’nın Korkuteli ilçesinde yaşayan Lenfoma hastası Emrullah Karakaş, Korkuteli Devlet Hastanesi’nde yapılan total kalça protezi ameliyatıyla sağlığına kavuştu.
Korkuteli’de yaşayan 70 yaşındaki Emrullah Karakaş, Korkuteli Devlet Hastanesi’nde Başhekim İbrahim Eke tarafından yapılan riskli bir operasyon geçirdi. Total kalça protezi rahatsızlığı çeken hasta, devlet hastanesinde tedavi altına alındı. Gerekli tetkikleri yapılan hasta daha sonra ameliyata alındı.
Ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr İbrahim Eke, hastanın yakınlarına, kısa sürede iyileşeceği ve yürüyebileceği müjdesini verdi. Hastayı ve yakınlarını ameliyat sonrası ziyaret eden Eke’ye teşekkür etti. Ameliyat hakkında bilgi veren Op. Dr İbrahim Eke, hastanın mevcut rahatsızlığının Lenfoma hastası olduğunu, ameliyatın çok riskli olmasına rağmen total kalça protezi ameliyatını gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ameliyatın oldukça başarılı geçtiğini ifade eden Op. Dr. Eke, Emrullah Karakaş’ın ameliyat sonrası kendine geldiğini ve kısa sürede sağlığına kavuşacağını söyledi.
Bu tür ameliyatlara Korkuteli Devlet Hastanesi’nde ihtiyaç duyulduğu sürece devam edeceklerini ifade eden Başhekim Op. Dr. İbrahim Eke, “Hastanemiz bünyesinde diz, kalça olsun bu tür ameliyatları her zaman yapıyoruz. İmkanlar el verdiği sürede Korkuteli’den hasta sevk etmemeye, tedavi etmeye çalışıyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lenfoma Hastası Başarılı Bir Ameliyatla Sağlığına Kavuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN