Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Yardımcısı Yüksel, Turizmcilerle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 23.7.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 17:05
Vali Yardımcısı Yüksel, Turizmcilerle Bir Araya Geldi
Antalya’dan Samsun’a atanan Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nde (ALTİD) turizmcilerle bir araya geldiği toplantıda, "Alanya turizmini her alanda örnek gösterdim" dedi.
İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi’ne göre Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Samsun Vali Yardımcılığı görevine atanmıştı. Yüksel, yeni görev yerine geçmeden önce Alanya bölgesi turizmcileri ve sivil toplum kuruluşları dernek başkanlarıyla bir araya geldi. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nde (ALTİD) yapılan toplantıya ALTİD Başkanı Burhan Sili, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Suat Çavuşoğlu, TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Güner, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı Faik Kaptanoğlu, Skal Alanya Dönem Başkanı Mehmet Nedanlı, Kleopatra Otelciler Birliği Başkanı Servet Şakiroğlu, Konaklı Turistik İşletmeciler Derneği (KONTİD) Başkanı Ali Orkan, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Alanya Çevre Eğitim ve Mavi Bayrak Derneği (ALÇED) Başkanı Şerefnur Kayhan, ALTİD Başkan Yardımcıları Hızır Bozdoğan ve Mehmet Dahaoğlu, turizmciler Ayşegül Dursun Karaca ve Halil Çakır katıldı.
Yüksel yaptığı konuşmada, Antalya’nın Alanya bölgesine her zaman güvenle baktığını söyleyerek Alanya turizmini her alanda örnek gösterdiğini ifade etti. Alanya turizmcileri ve sivil toplum kuruluşları yönetimleriyle her daim ahenk içinde çalıştıklarının altını çizen Yüksel, "Profesyonel yönetimler bölge idaresine büyük katkılar sağlıyor. Bu anlamda sizleri mesai arkadaşı olarak görüyor ve bugüne kadar vermiş olduğunuz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum" dedi.
ALTİD Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sili de Vali Yardımcısı Recep Yüksel’in yeni görev yeri olan Samsun’da başarı diledi.
TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Güner ise Yüksel’in Antalya Vali Yardımcılığı görevi süresince günün her saatinde ulaşılabildiklerini belirterek, Antalya ve Alanya turizmi için yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Yardımcısı Yüksel, Turizmcilerle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN