HalkBank

EN ÇOK ARTANLAR

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
DARDL1,391,2%15,831,411,391,4207614290797,95
SEKUR4,113,59%14,484,183,573,92506721019840109,47
KAPLM3,593,15%13,973,783,163,54646163922858113,31
ADESE43,6%11,114,153,583,926964706105201558,42
AKSUE9,048,26%9,449,358,39,09170938415533468,77
TGSAS6,165,65%9,036,245,425,943269591942022
PSDTC8,788,1%8,48,958,098,52113438966771,68
TSKB0,790,73%8,220,870,720,8202106540162261955,75
EGCYO0,140,13%7,690,140,140,1415979422371,16
DZGYO2,932,73%7,333,082,712,94739132321761862,42
OYLUM1,040,97%7,221,040,951,01490793495833,4
TKNSA4,84,52%6,194,864,524,7116559867806410,76
PINSU1,51,42%5,631,551,411,5112855451937442,66
CEMTS7,096,76%4,887,16,786,97249770417422634,14
MMCAS1,151,1%4,551,151,131,141119812758,3
YATAS3,83,64%4,43,863,623,76925721534845924,02
MNDRS0,720,69%4,350,720,680,711929276313680491,31
YBTAS32303100%4,19325032303246516230
EGCEY0,250,24%4,170,250,250,253941985,25
DMSAS3,032,91%4,123,12,923,01374823511283086,31
ITTFH3,543,4%4,123,623,43,54434046315384231,71
SONME3,63,46%4,053,943,473,75267907810034509,83
LOGO34,833,5%3,8835,8433,534,852493548689743,24
YYAPI0,290,28%3,570,290,280,28142151613999259,46
PARSN15,8515,32%3,4615,9214,9915,363548805451554,24
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN