HalkBank

EN ÇOK AZALANLAR

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
MEPET1,321,65%-201,691,371,41249542717507602,77
AVOD2,563,2%-202,562,562,5611829543028362,24
VKFYO2,723,4%-203,232,722,8112132083406621,71
ICBCT9,0211,27%-19,9611,139,0210,241598481636842,49
TACTR3,334,16%-19,954,023,333,478599952981416,58
OYAYO1,491,86%-19,891,651,491,518705591316135,15
OZGYO2,923,64%-19,783,982,983,2911702553855351,17
PEGYO0,70,87%-19,540,850,70,741743691012913399,95
VAKFN1,631,89%-13,761,861,611,711339372222881526,93
GRNYO0,690,8%-13,750,790,680,71132242499399782,02
CEMAS0,830,95%-12,630,940,80,865823088150213973,79
IZTAR5,996,78%-11,656,735,546,1491576562199,22
ATLAS1,121,26%-11,111,241,121,16276675321151,99
VKGYO2,012,17%-7,372,191,942,04798612316266632,34
KLNMA25,9828%-7,2129,4822,4226,32641686947972,5
YGYO0,260,28%-7,140,280,260,272132979573507,01
BEYAZ2,72,9%-6,92,892,62,7115675204246691,42
KLGYO1,811,94%-6,71,951,781,8540851787541069,4
ODAS2,062,2%-6,362,242,052,1220016514248993,02
AKSUE7,958,49%-6,368,537,88,0250205402859,19
MEGAP2,092,23%-6,282,221,992,097233301512830,71
BSOKE1,211,29%-6,21,311,181,245019915362454941,9
KUYAS1,111,18%-5,931,181,091,1231784613566047,09
SEKUR2,863,04%-5,923,062,852,91267174777945,74
EUYO0,650,69%-5,80,710,650,6715237541013229,29
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN