HalkBank

EN ÇOK AZALANLAR

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
KLNMA16,9521,18%-19,9721,216,9517,667752411927065,19
ISBTR33003881,6%-14,9840003144,43340,08153511032,2
BMEKS0,070,08%-12,50,080,070,07101663572914,74
EGCYH0,110,12%-8,330,120,110,1110565711846,88
RODRG2,52,72%-8,092,592,182,358321211952344,56
AGYO1,831,99%-8,041,921,791,8315687552873946,38
ETILR2,482,69%-7,812,72,432,4731007659,88
ISGSY2,142,31%-7,362,442,142,282871610265473596,4
SERVE2,142,29%-6,552,142,112,112145145315,89
UZERB0,730,78%-6,410,770,720,73397289,09
YESIL10,8611,57%-6,1411,5610,4810,781404501513551,95
DYOBY3,673,89%-5,663,973,673,7415560945825248,92
TGSAS5,525,85%-5,646,245,495,765307803055257,85
GUBRF3,23,38%-5,333,463,193,33446241614840848,51
TAVHL2728,5%-5,2628,72727,36200862754953415,36
EMNIS1,481,56%-5,131,571,481,542157733240,02
RYSAS0,760,8%-50,810,760,7840936123185331,67
ASUZU7,658,05%-4,978,17,657,935132844070882,96
AYGAZ12,6613,32%-4,9513,3812,6612,76153126319537294,62
DIRIT0,790,83%-4,820,840,790,82325696265710,01
DGATE5,165,42%-4,85,525,145,33211589111277551,47
MCTAS14,0114,7%-4,6914,9614,0114,2425377361279,35
BALAT0,410,43%-4,650,430,40,41696282,67
ALARK2,152,25%-4,442,262,152,1841365099006719,85
AGHOL13,9914,61%-4,2414,6513,9914,072296513232163,54
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN