HalkBank

EN ÇOK AZALANLAR

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ADESE2,783,28%-15,243,42,632,9524093115203558,73
BMEKS0,10,11%-9,090,110,10,142484243870,74
PENGD1,391,48%-6,081,481,391,4334549294938874,46
GEDZA4,314,56%-5,484,594,164,324968012146770,65
ITTFH3,513,71%-5,393,73,413,528668553050006,22
SEKUR3,934,15%-5,34,253,873,9719146957600554,8
EKGYO1,841,94%-5,151,941,831,893033108757323207,7
RAYSG1,511,59%-5,031,811,51,6523663743910040,78
ATSYH0,380,4%-50,40,380,39110324342,8
KAPLM3,433,61%-4,993,623,43,486732572341881,82
IHLGM1,341,41%-4,961,471,311,393398011847073682,51
TSKB0,80,84%-4,760,970,770,88312043216275939916,83
PETKM5,645,91%-4,575,825,595,69103568037589635699,4
BOSSA6,546,85%-4,536,946,296,66644834386944,72
AVHOL3,043,18%-4,43,193,033,0895703294569,16
KRGYO1,141,19%-4,21,21,121,15476985549778,92
TKURU7,858,19%-4,158,27,77,78182214183,23
ARMDA10,510,95%-4,1111,0210,510,6915840169262,52
SELGD0,520,54%-3,70,540,520,541967510564,5
PRZMA1,641,7%-3,531,721,631,66123595205400,32
BMELK0,590,61%-3,280,610,580,594063823895,6
KRONT11,8212,21%-3,1912,2511,8211,971778302127908,88
KRSTL1,531,58%-3,161,631,491,572902492145444726,87
HALKB6,146,34%-3,156,476,116,2855635115349477313,26
ISCTR4,014,14%-3,144,263,994,12113430468467037604,97
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN