HalkBank

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
THYAO14,3914,59%-1,3714,7514,1414,38978156751406181531,89
GARAN8,918,34%6,838,968,338,641610058451392450443,18
AKBNK6,556,03%8,626,556,036,28100987568633999167,57
VAKBN4,13,85%6,494,133,854147584932589704732,67
HALKB7,47,16%3,357,477,167,3567235991493883138,29
ASELS23,7223,36%1,5423,7623,3423,5416140871379987667,22
YKBNK1,651,57%5,11,671,571,62199874521324470693,66
ISCTR4,814,45%8,094,814,464,6567955088316383569,65
TTKOM3,963,74%5,883,973,733,8573962530284809101,53
PETKM5,245,16%1,555,255,155,245057746234320813,82
KRDMD2,192,2%-0,452,212,172,1971251858155933896,1
EREGL7,47,5%-1,337,57,317,3920294716150023048,67
TCELL13,6413,37%2,0213,7913,0713,4210873025145896650,04
TUPRS122,6120,8%1,49123,1120,4122,071102189134619286,5
FLAP3,122,72%14,713,242,723,0443771505133294443,87
IPEKE6,156,09%0,996,255,996,1220395803124822588,41
SAHOL8,297,75%6,978,297,65815259802122014568,83
ZOREN1,271,24%2,421,311,231,2787375601111109045,39
KOZAL55,8557,1%-2,1957,655,6556,381966618110880996,75
KOZAA7,727,82%-1,287,877,687,791235258496149568,91
BIMAS89,3588,35%1,1389,4587,188,12108347395482583,55
ODAS1,911,96%-2,552,021,771,94946359393833188,93
ARCLK17,617,08%3,0417,8916,9517,43529976992381824,79
POLHO7,137,04%1,287,147,047,091222461086729391,58
IEYHO0,730,69%5,80,790,690,7411287718183321622,12
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN