HalkBank

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
GARAN6,646,2%7,16,666,256,431672537041075671546,31
THYAO18,418,2%1,118,5218,2318,442303155778280860,4
PETKM5,915,63%4,975,955,645,8123480349716162547,27
ASELS26,9226,96%-0,1527,1826,8226,9824784026668684998,82
AKBNK6,285,85%7,356,355,876,1273836813452191365,71
TSKB0,840,78%7,690,930,780,88429699292379368614,26
KRDMD4,394,32%1,624,424,324,3885778844375993035,14
ISCTR4,143,94%5,084,183,964,0889086248363370120,19
HALKB6,346,04%4,976,346,086,2252753223328205535,34
SASA10,2710,11%1,5810,4310,1210,325054480258151367,49
KOZAL46,1445,28%1,946,3245,2845,935552841255022479,84
YKBNK1,761,68%4,761,761,681,72144608382249110442,58
TCELL11,1211,22%-0,8911,3510,8411,0618870477208775426,69
TTKOM3,653,43%6,413,693,443,5957032108204852512,65
VAKBN3,293,13%5,113,33,143,2355450362178853695,74
SAHOL7,176,97%2,877,216,987,0819287880136584383,56
TUPRS130,7129,3%1,08132,7129,5130,96913466119630799,2
ADESE3,284,1%-204,523,283,929900041116741579,3
EREGL11,1411,01%1,1811,2311,0811,1610265776114531828,02
KOZAA5,785,62%2,855,85,645,721675762695938081,29
EKGYO1,941,82%6,591,941,821,885062029694892978,64
BIMAS76,777,9%-1,5478,1575,8576,73103882479706859,8
KCHOL16,4416,38%0,3716,5816,1116,35449820673544067,43
VESTL8,418,43%-0,248,538,378,44813549568642731,6
BANVT15,7815,62%1,0216,4415,4916,02415818266619379,3
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN