HalkBank

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
THYAO16,415,85%3,4716,4416,0116,2848785005794134336,33
GARAN8,037,93%1,268,047,887,9769652674555497056,48
IPEKE6,155,31%15,826,185,335,8872204344424757694,38
KOZAA7,547,22%4,437,777,147,4950519862378267153,28
PETKM5,235,05%3,565,275,035,1569873077359666385,62
HALKB7,066,91%2,177,086,937,0149872703349542521,94
ASELS26,5226%226,5226,126,313227068347828156,22
KRDMD2,612,58%1,162,612,52,56120446528308679339,16
AKBNK7,327,29%0,417,397,247,3237289077272729621,44
VAKBN3,673,55%3,383,673,563,6151265866184966302,27
KOZAL53,652,25%2,5854,2552,1553,553268731175047062,5
TUPRS121,1120,8%0,25122,7118,4120,641371287165435231,1
EREGL8,318,23%0,978,48,098,2619409292160290052,38
SKBNK1,231,23%01,261,151,2197522937118335676,3
ISCTR4,054%1,254,0544,0327476340110580994,34
SASA9,058,56%5,729,078,558,8811516368102279627,78
GUSGR1,721,5%14,671,731,481,665777557495858600,49
TTKOM3,733,68%1,363,743,673,712361785687563055,31
YKBNK1,651,64%0,611,661,641,655024501282865815,58
SODA7,186,95%3,317,326,947,111107340278720640,54
TCELL11,7911,55%2,0811,8111,4511,68653916076390635,53
MAKTK1,421,42%01,61,341,475031444974077853,06
BIMAS83,282%1,4683,281,682,3879169465222104
POLHO6,066,49%-6,636,576,016,23815622150834169,67
MGROS14,314,2%0,714,41414,16354673750217887,34
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN