HalkBank

ENDEKSLER

Endeks SonDün%YüksekDüşükHacim(LOT)Hacim(TL)
X030S113930,91114941,36%-0,88114752,24112347,866599183683948331811,3
X030S_CFCNTLTL130607,19131765,54%-0,88130607,19130607,196599183683948331811,3
X100S90547,0791405,13%-0,9491217,989365,6110382223174642748749,91
X100S_CFCNTLTL103271,89104250,54%-0,94103271,89103271,8910382223174642748749,91
XBANA117548,35121284,63%-3,08119877,14116921,55210904527295803468,25
XBANA_CFNNTLTL121871,13125744,81%-3,08121871,13121871,13210904527295803468,25
XBANK111930,2112457,88%-0,47111998,1109774,753583404251504371979,41
XBANK_CFNNTLTL168438,82169232,9%-0,47168438,82168438,823583404251504371979,41
XBLSM15522,4215798,74%-1,7515831,6915224,931360502228536993,86
XBLSM_CFNNTLTL23344,0223759,58%-1,7523344,0223344,021360502228536993,86
XELKT3157,433171,94%-0,463172,243096,361971761047226170,44
XELKT_CFNNTLTL4138,64157,62%-0,464138,64138,61971761047226170,44
XFINK89939,9992363,65%-2,6292318,1587086,632043597256150394,99
XFINK_CFNNTLTL147824,9151808,41%-2,62147824,9147824,92043597256150394,99
XGIDA105588,01105628,05%-0,04105588,01103276,023197455567417537,1
XGIDA_CFNNTLTL142402,62142456,61%-0,04142402,62142402,623197455567417537,1
XGMYO28579,7729227,56%-2,2229390,6828238,94134839705154711958,77
XGMYO_CFNNTLTL51700,8952872,75%-2,2251700,8951700,89134839705154711958,77
XHARZ135096,12135381,97%-0,21135757,56133171,971371290557750897,13
XHARZ_CFCNTLTL161201,89161542,98%-0,21161201,89161201,891371290557750897,13
XHOLD76109,8776210,86%-0,1376299,574896,69200120100451795898,52
XHOLD_CFNNTLTL95621,6395748,51%-0,1395621,6395621,63200120100451795898,52
XILTM29093,6929632,49%-1,8229668,7628310,7532197316198594366,15
XILTM_CFNNTLTL51822,6752782,41%-1,8251822,6751822,6732197316198594366,15
XINSA70926,7371391,96%-0,6572090,1170891,614361995953334011,44
XINSA_CFNNTLTL81350,7781884,37%-0,6581350,7781350,774361995953334011,44
XKAGT44921,6945269,25%-0,7745433,2644406,524123495156072810,62
XKAGT_CFNNTLTL66991,267509,51%-0,7766991,266991,24123495156072810,62
XKMYA109551,19108540,38%0,93109775,32107320,4763038797437794662,63
XKMYA_CFNNTLTL311967,43309088,97%0,93311967,43311967,4363038797437794662,63
XKOBI65728,0967617,6%-2,7967393,0365259,641531593132593309,45
XKOBI_CFNNTLTL67007,9568934,24%-2,7967007,9567007,951531593132593309,45
XKURY77633,3978101,7%-0,677868,4476478,294186960022028039979,02
XKURY_CFNNTLTL112382,17113060,1%-0,6112382,17112382,174186960022028039979,02
XMADN74436,2276938,48%-3,2577021,7773553,430805374246739060,17
XMADN_CFNNTLTL83403,0586206,75%-3,2583403,0583403,0530805374246739060,17
XMANA189820,39195397,99%-2,85194345,9186803,97192218439449887743,29
XMANA_CFNNTLTL348823,83359073,52%-2,85348823,83348823,83192218439449887743,29
XMESY113029,71114343,54%-1,15114092,52112442,4932976391160104698,45
XMESY_CFNNTLTL221762,77224340,48%-1,15221762,77221762,7732976391160104698,45
XSADA173017,27177014,12%-2,26176805,87170947,5658548830195571,12
XSADA_CFNNTLTL299699,82306623,15%-2,26299699,82299699,82658548830195571,12
XSANK116947,99121401,78%-3,67121293,57116264,64111709787673394769,21
XSANK_CFNNTLTL168379,59174792,06%-3,67168379,59168379,59111709787673394769,21
XSANT53832,2953062,39%1,4556431,0851946,145758896452688347,19
XSANT_CFNNTLTL54884,4954099,54%1,4554884,4954884,495758896452688347,19
XSBAL43413,8344854,31%-3,2144924,6843344,4833826448146201,8
XSBAL_CFNNTLTL46915,2748471,93%-3,2146915,2746915,2733826448146201,8
XSBUR124531,38126986,33%-1,93127406,48123279,12038015849104504,61
XSBUR_CFNNTLTL167026,56170319,24%-1,93167026,56167026,562038015849104504,61
XSDNZ83352,6583266,91%0,186986,3280279,73303209686240495270,67
XSDNZ_CFNNTLTL84896,9184809,57%0,184896,9184896,91303209686240495270,67
XSGRT271437,55272072,22%-0,23274868,97268458,0940907357213784,65
XSGRT_CFNNTLTL466448,97467539,61%-0,23466448,97466448,9740907357213784,65
XSIST91390,7992092,72%-0,7691943,2690064,563019376041270726274,48
XSIST_CFNNTLTL112478,34113342,24%-0,76112478,34112478,343019376041270726274,48
XSIZM149557,88151468,42%-1,26150843,92146409,19108031260354844480,14
XSIZM_CFNNTLTL191028,5193468,81%-1,26191028,5191028,5108031260354844480,14
XSKAY261019,94267567,2%-2,45266843,74257281,92462285810513060,69
XSKAY_CFNNTLTL319374,79327385,79%-2,45319374,79319374,79462285810513060,69
XSKOC213528,5209997,18%1,68214039,05208780,0120703594224032179,44
XSKOC_CFNNTLTL377444,28371202,12%1,68377444,28377444,2820703594224032179,44
XSKON57306,258209,13%-1,5559031,7656676,27361889011955836,96
XSKON_CFNNTLTL61085,2662047,73%-1,5561085,2661085,26361889011955836,96
XSPOR26447,9726408,19%0,1526751,4326026,752389849842640374,2
XSPOR_CFNNTLTL39729,2839669,52%0,1539729,2839729,282389849842640374,2
XSTKR147699,91150473,55%-1,84150855,6145907,0812211913363549,68
XSTKR_CFNNTLTL159507,86162503,25%-1,84159507,86159507,8612211913363549,68
XTAST61643,8162906,22%-2,0163060,4261229,6866047488121633323,72
XTAST_CFNNTLTL166779,87170195,38%-2,01166779,87166779,8766047488121633323,72
XTCRT201158,1203882,32%-1,34203773,5199903,7325296707171911810,56
XTCRT_CFNNTLTL271426,66275102,51%-1,34271426,66271426,6625296707171911810,56
XTEKS27464,6927673,84%-0,7627619,9926795,96308307492255314261,31
XTEKS_CFNNTLTL39978,7640283,21%-0,7639978,7639978,76308307492255314261,31
XTKJS64273,6165685,11%-2,1565749,0663535,2326500566339632505,98
XTKJS_CFCNTLTL94900,9296985,03%-2,1594900,9294900,9226500566339632505,98
XTM25118739,12119609,7%-0,73119234,31116631,461969082971154640374,48
XTM25_CFNNTLTL158950,11160115,51%-0,73158950,11158950,111969082971154640374,48
XTMTU88964,7489835,8%-0,9789663,8587965,843640533632414347067,67
XTMTU_CFNNTLTL106877,14107923,58%-0,97106877,14106877,143640533632414347067,67
XTRZM7134,657075,42%0,847436,586921,75900375154258849,6
XTRZM_CFNNTLTL7471,487409,46%0,847471,487471,485900375154258849,6
XTUMY118641,03121028,62%-1,97120789,91117956,41763402766884201964,36
XTUMY_CFNNTLTL151132,7154174,17%-1,97151132,7151132,7763402766884201964,36
XU030113191,7114195,59%-0,88114011,41111607,586599183683948331811,3
XU030_CFNNTLTL182721,75184342,3%-0,88182721,75182721,756599183683948331811,3
XU05087513,988346,34%-0,9488208,5886392,337661928364225276451,95
XU050_CFNNTLTL141181,48142524,4%-0,94141181,48141181,487661928364225276451,95
XU10090528,6491386,52%-0,9491201,0489337,510382223174642748749,91
XU100_CFNNTLTL147590,15148988,77%-0,94147590,15147590,1510382223174642748749,91
XUHIZ70921,2272129,99%-1,6871990,6670033,32900513871216938974,5
XUHIZ_CFNNTLTL112619,99114539,48%-1,68112619,99112619,992900513871216938974,5
XULAS147123,62151191,98%-2,69150593,75145287,7848779539595469370,18
XULAS_CFNNTLTL308806,71317346,04%-2,69308806,71308806,7148779539595469370,18
XUMAL97342,6297824,29%-0,4997653,7295808,137181033262174794878,21
XUMAL_CFNNTLTL141272,96141972,01%-0,49141272,96141272,967181033262174794878,21
XUSIN107448,82108382,48%-0,86108129,71106008,147669698041795584355,58
XUSIN_CFNNTLTL221791,28223718,5%-0,86221791,28221791,287669698041795584355,58
XUSRD113101,24113938%-0,73113729,38111465,215821974073577007270,76
XUSRD_CFCNTLTL127661,13128605,61%-0,73127661,13127661,135821974073577007270,76
XUTEK94081,5897618,71%-3,6297519,4493804,6526500566339632505,98
XUTEK_CFNNTLTL137057,44142210,33%-3,62137057,44137057,4426500566339632505,98
XUTUM91387,3592337,73%-1,0392141,5690255,6518016250835526950714,27
XUTUM_CFNNTLTL150055,03151615,52%-1,03150055,03150055,0318016250835526950714,27
XYLDZ91500,0792368,79%-0,9492181,3690338,5614343610435039395101,24
XYLDZ_CFNNTLTL99933,15100881,94%-0,9499933,1599933,1514343610435039395101,24
XYORT26773,3228373,64%-5,6427798,5926552,412660534522618057,33
XYORT_CFNNTLTL150065,45159035,3%-5,64150065,45150065,452660534522618057,33
XYUZO106708,9108033,65%-1,23107668,91105452,29378303949694416938,61
XYUZO_CFNNTLTL133680,31135339,89%-1,23133680,31133680,31378303949694416938,61
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN