HalkBank

ENDEKSLER

Endeks SonDün%YüksekDüşükHacim(LOT)Hacim(TL)
X030S120635,61122070,35%-1,18122644,71120463,098684477746149539708,72
X030S_CFCNTLTL138192,04139835,58%-1,18138192,04138192,048684477746149539708,72
X100S96474,297473,8%-1,0397937,0596357,0511665942157257651210,11
X100S_CFCNTLTL109918,75111057,65%-1,03109918,75109918,7511665942157257651210,11
XBANA120031,1120816,21%-0,65121324,84119754,47118685435289192808,67
XBANA_CFNNTLTL124398,56125212,25%-0,65124398,56124398,56118685435289192808,67
XBANK115706,53117651,11%-1,65118403,07115239,474823373882423933139,78
XBANK_CFNNTLTL174121,46177047,77%-1,65174121,46174121,464823373882423933139,78
XBLSM17548,9717833,88%-1,617937,9617485,061711973740723639,13
XBLSM_CFNNTLTL26391,7326820,2%-1,626391,7326391,731711973740723639,13
XELKT3460,493501,23%-1,163519,793460,492175164970072194,9
XELKT_CFNNTLTL4535,844589,24%-1,164535,844535,842175164970072194,9
XFINK54235,8755567,71%-2,457396,3253789,151550854336856590,01
XFINK_CFNNTLTL89141,891330,81%-2,489141,889141,81550854336856590,01
XGIDA102163,23102050,8%0,11103117,15100758,4720151839115650976,05
XGIDA_CFNNTLTL137783,74137632,11%0,11137783,74137783,7420151839115650976,05
XGMYO32125,6932000,15%0,3932292,6131818,43117780479208998128,11
XGMYO_CFNNTLTL58016,1357739,36%0,4858016,1358016,13117780479208998128,11
XHARZ143173,16143138,2%0,02143547,39141332,691319808379839079,69
XHARZ_CFCNTLTL170767,53170725,83%0,02170767,53170767,531319808379839079,69
XHOLD82762,1484162,71%-1,6684583,6482431,46144624917530387003,03
XHOLD_CFNNTLTL103979,3105738,92%-1,66103979,3103979,3144624917530387003,03
XILTM26191,6725545,4%2,5326331,625608,1745969417241098250,38
XILTM_CFNNTLTL46653,545502,34%2,5346653,546653,545969417241098250,38
XINSA76319,4476529,1%-0,2776687,3175650,641365965232794590,46
XINSA_CFNNTLTL86804,2887042,74%-0,2786804,2886804,281365965232794590,46
XKAGT46026,8946629,05%-1,2946973,8745860,152172081230663811,07
XKAGT_CFNNTLTL68590,9369488,29%-1,2968590,9368590,932172081230663811,07
XKMYA118448,09121215,98%-2,28122085,68117997,571236513371010735434,21
XKMYA_CFNNTLTL337297,13345179,05%-2,28337297,13337297,131236513371010735434,21
XKOBI52741,8852708,42%0,0652892,9852232,931070521620767075,92
XKOBI_CFNNTLTL53768,8753734,75%0,0653768,8753768,871070521620767075,92
XKURY85252,5486589,76%-1,5487028,9485181,925245072133210414321,36
XKURY_CFNNTLTL123375,42125302,29%-1,54123375,42123375,425245072133210414321,36
XMADN65226,7566210,84%-1,4967519,2665226,7524495784259715002,04
XMADN_CFNNTLTL73084,1874186,82%-1,4973084,1873084,1824495784259715002,04
XMANA261945,7265222,38%-1,24266517,54261280,5678689049399297324,47
XMANA_CFNNTLTL481365,04487386,44%-1,24481365,04481365,0478689049399297324,47
XMESY130538,31131181,58%-0,49132283,39130313,6563973702508986245,96
XMESY_CFNNTLTL254798,06256053,68%-0,49254798,06254798,0663973702508986245,96
XSADA198729,64198136,74%0,3201765,07197906,3728355842207579734,32
XSADA_CFNNTLTL344100,96343074,35%0,3344100,96344100,9628355842207579734,32
XSANK121895,81123938,29%-1,65124650,67121797,1980878189678894118,97
XSANK_CFNNTLTL175425,83178365,25%-1,65175425,83175425,8380878189678894118,97
XSANT48462,148865,45%-0,8349277,5547810,4781360489018927,53
XSANT_CFNNTLTL49409,3349820,57%-0,8349409,3349409,3381360489018927,53
XSBAL54555,4755210,7%-1,1955561,1954509,3537979815110651,01
XSBAL_CFNNTLTL58955,5159663,59%-1,1958955,5158955,51537979815110651,01
XSBUR147965,72150279,96%-1,54151554,02147965,7222724569112562984,87
XSBUR_CFNNTLTL198457,66201561,62%-1,54198457,66198457,6622724569112562984,87
XSDNZ71914,4572593,85%-0,9473003,6171452,0511017191365340,82
XSDNZ_CFNNTLTL73246,7973938,78%-0,9473246,7973246,7911017191365340,82
XSGRT277851,89278576,79%-0,26279342,98276154,5918665823931728,54
XSGRT_CFNNTLTL477471,63478717,32%-0,26477471,63477471,6318665823931728,54
XSIST95507,1496189,65%-0,7196646,3495295,412693415682052888457,13
XSIST_CFNNTLTL117503,6118343,29%-0,71117503,6117503,62693415682052888457,13
XSIZM149996,01153378,67%-2,21154682,55149898,25103640675622049166,38
XSIZM_CFNNTLTL191560,72195880,74%-2,21191560,72191560,72103640675622049166,38
XSKAY269860,25275666,66%-2,11276854,44269192,87438699017133773,13
XSKAY_CFNNTLTL330191,47337296%-2,11330191,47330191,47438699017133773,13
XSKOC240628,26246010,54%-2,19248201,99239625,510034949314891975,39
XSKOC_CFNNTLTL424140,42433627,43%-2,19424140,42424140,4210034949314891975,39
XSKON60556,959682,65%1,4662462,4660490,0434737178170599149,79
XSKON_CFNNTLTL64550,3363618,42%1,4664550,3364550,3334737178170599149,79
XSPOR31232,7431672,13%-1,3931861,0831102,251023317649707239,95
XSPOR_CFNNTLTL46916,847576,84%-1,3946916,846916,81023317649707239,95
XSTKR190338,04191946,24%-0,84193676,95190315,6321048859613233,39
XSTKR_CFNNTLTL205554,72207291,49%-0,84205554,72205554,7221048859613233,39
XTAST69093,268670,56%0,6269198,4168569,612519858570377406,33
XTAST_CFNNTLTL186846,8185703,86%0,62186846,8186846,82519858570377406,33
XTCRT190266,61189080,27%0,63192362,76188391,4736600308225124477,27
XTCRT_CFNNTLTL255174,65253583,59%0,63255174,65255174,6536600308225124477,27
XTEKS28441,8428834,69%-1,3629021,4928361,56735986931290526,86
XTEKS_CFNNTLTL41381,3341952,91%-1,3641381,3341381,33735986931290526,86
XTKJS72447,6973714,17%-1,7274076,4872226,3230757926413370546,71
XTKJS_CFCNTLTL106950,83108820,48%-1,72106950,83106950,8330757926413370546,71
XTM25130180,81131829,12%-1,25132485,29130161,832843290401754524133,91
XTM25_CFNNTLTL174038,91176242,54%-1,25174038,91174038,912843290401754524133,91
XTMTU95732,9596742,29%-1,0497161,6895706,95333818613690340174,33
XTMTU_CFNNTLTL114829,5116034,82%-1,04114829,5114829,55333818613690340174,33
XTRZM6658,886726,46%-16775,076604,11969958610994761,35
XTRZM_CFNNTLTL6973,257044,02%-16973,256973,25969958610994761,35
XTUMY129180,19130402,72%-0,94130854,82129030,61222918470593008350,53
XTUMY_CFNNTLTL164440,07165944,2%-0,91164440,07164440,07222918470593008350,53
XU030119852,9121278,33%-1,18121872,68119668,998684477746149539708,72
XU030_CFNNTLTL193333,08195632,43%-1,18193333,08193333,088684477746149539708,72
XU05093386,3994430,36%-1,1194871,0193268,399969367676686084578,61
XU050_CFNNTLTL150491,47152173,81%-1,11150491,47150491,479969367676686084578,61
XU10096454,5797453,96%-1,0397933,4896335,3811665942157257651210,11
XU100_CFNNTLTL157089,46158717,1%-1,03157089,46157089,4611665942157257651210,11
XUHIZ69742,7369588,77%0,2270307,4369314,92304384351804279956,6
XUHIZ_CFNNTLTL110446,13110202,31%0,22110446,13110446,132304384351804279956,6
XULAS158735,6162298,16%-2,2163581,52157431,98752846781141653623,29
XULAS_CFNNTLTL333179,81340657,47%-2,2333179,81333179,81752846781141653623,29
XUMAL103017,39104542,91%-1,46105102,4102723,617629525643205829713,4
XUMAL_CFNNTLTL149486,64151689,37%-1,45149486,64149486,647629525643205829713,4
XUSIN121982,05123513,3%-1,24124138,39121724,853653637602427179343,93
XUSIN_CFNNTLTL251577,28254735,34%-1,24251577,28251577,283653637602427179343,93
XUSRD121625,01123210,38%-1,29123832,01121421,97915974335780465162,58
XUSRD_CFCNTLTL137222,82139011,51%-1,29137222,82137222,827915974335780465162,58
XUTEK105969,55107970,55%-1,85108540,47105936,7530757926413370546,71
XUTEK_CFNNTLTL154263,92157176,86%-1,85154263,92154263,9230757926413370546,71
XUTUM97554,798557,77%-1,0299004,897439,5713895126857850659560,64
XUTUM_CFNNTLTL160020,85161661,73%-1,02160020,85160020,8513895126857850659560,64
XYLDZ97601,5898661,09%-1,0799112,4897501,3611116578587244901737,74
XYLDZ_CFNNTLTL106491,04107647,06%-1,07106491,04106491,0411116578587244901737,74
XYORT21867,5421948,43%-0,3722281,8521787,9463885185260664,94
XYORT_CFNNTLTL122149,75122601,59%-0,37122149,75122149,7563885185260664,94
XYUZO117075,87117456,77%-0,32118041,08116798,292981464411108111501,39
XYUZO_CFNNTLTL146304146780%-0,321463041463042981464411108111501,39
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN