HalkBank

ENDEKSLER

Endeks SonDün%YüksekDüşükHacim(LOT)Hacim(TL)
X030S122194,84119527,01%2,23122194,84120125,149802282006673611118,86
X030S_CFCNTLTL139978,2136922,11%2,23139978,2139978,29802282006673611118,86
X100S98008,1196140,66%1,9498008,1196618,4512817538447676176502,14
X100S_CFCNTLTL111666,42109538,73%1,94111666,42111666,4212817538447676176502,14
XBANA118005,05116715,99%1,1118285,1116945,21176059268386475156,97
XBANA_CFNNTLTL122298,79120962,83%1,1122298,79122298,79176059268386475156,97
XBANK104976,55102377,8%2,54105771,31103182,856002727092545829323,79
XBANK_CFNNTLTL157974,4154063,66%2,54157974,4157974,46002727092545829323,79
XBLSM18778,2818587,34%1,0319005,2218630,5921272398116335463,41
XBLSM_CFNNTLTL28240,4927953,32%1,0328240,4928240,4921272398116335463,41
XELKT3649,953584,51%1,833656,943587,31822216060616519,96
XELKT_CFNNTLTL4784,174698,39%1,834784,174784,171822216060616519,96
XFINK49499,6749498,91%050120,0949273,926956305246823,9
XFINK_CFNNTLTL81357,481356,15%081357,481357,426956305246823,9
XGIDA108718,43109020,18%-0,28109978,29107596,6845943391148999158,54
XGIDA_CFNNTLTL146624,49147031,45%-0,28146624,49146624,4945943391148999158,54
XGMYO32075,7431868,64%0,6532308,931907,764413000110190707,15
XGMYO_CFNNTLTL57875,7457502,06%0,6557875,7457875,7464413000110190707,15
XHARZ130081,76125857,14%3,36130600,42126336,0116286887131682901,68
XHARZ_CFCNTLTL155152,97150114,12%3,36155152,97155152,9716286887131682901,68
XHOLD86961,5785582,42%1,6186961,5785756,7137344029583859529,02
XHOLD_CFNNTLTL109255,3107522,59%1,61109255,3109255,3137344029583859529,02
XILTM27661,2227118,21%227727,2527192,11106530536491509398,94
XILTM_CFNNTLTL49271,1248303,88%249271,1249271,12106530536491509398,94
XINSA81243,6881679,88%-0,5382229,5980406,951364174827673392,65
XINSA_CFNNTLTL92405,0192901,14%-0,5392405,0192405,011364174827673392,65
XKAGT47575,3446352,01%2,6447652,7946588,043266822067205575,53
XKAGT_CFNNTLTL70898,4969075,43%2,6470898,4970898,493266822067205575,53
XKMYA119579,43115911,87%3,16119678,07116509,386215695795919192,61
XKMYA_CFNNTLTL340518,76330074,89%3,16340518,76340518,7686215695795919192,61
XKOBI53358,4753144,92%0,453505,6453149,3959384478471732,22
XKOBI_CFNNTLTL54397,4654179,75%0,454397,4654397,4659384478471732,22
XKURY87127,9585404,57%2,0287152,0485805,386554100963569557498,74
XKURY_CFNNTLTL126081,09123587,24%2,02126081,09126081,096554100963569557498,74
XMADN66905,0766972,24%-0,168487,1866028,7642739165465570967,03
XMADN_CFNNTLTL74964,6775039,94%-0,174964,6774964,6742739165465570967,03
XMANA292567,02286840,66%2293851,24287256,93104842971606692566,66
XMANA_CFNNTLTL537636,37527113,31%2537636,37537636,37104842971606692566,66
XMESY131815,75130206,26%1,24131856,4130487,9358881793394722751,99
XMESY_CFNNTLTL257291,51254149,94%1,24257291,51257291,5158881793394722751,99
XSADA202242,05200236,34%1202629,77200730,111301451096832249,4
XSADA_CFNNTLTL350182,7346709,82%1350182,7350182,71301451096832249,4
XSANK123706,65122315,62%1,14124170,48122854,721652444661162376808,09
XSANK_CFNNTLTL178031,89176029,99%1,14178031,89178031,891652444661162376808,09
XSANT50786,1250703,16%0,1652023,6450635,77672517217088228,62
XSANT_CFNNTLTL51778,7851694,2%0,1651778,7851778,78672517217088228,62
XSBAL59658,3159393,05%0,4560515,259643,252202340764088520,87
XSBAL_CFNNTLTL64469,9164183,26%0,4564469,9164469,912202340764088520,87
XSBUR153952,97153620,65%0,22154587,81152386,022055880075939208,45
XSBUR_CFNNTLTL206488206042,28%0,222064882064882055880075939208,45
XSDNZ73115,2972302,45%1,1273698,3271829,0345385637882089,51
XSDNZ_CFNNTLTL74469,8873641,98%1,1274469,8874469,8845385637882089,51
XSGRT276207,16276307,35%-0,04277275,38274369,141314109228221685,78
XSGRT_CFNNTLTL474645,27474817,43%-0,04474645,27474645,271314109228221685,78
XSIST101523,21100140,66%1,38101523,21100522,722917445042132249936,43
XSIST_CFNNTLTL124905,24123204,27%1,38124905,24124905,242917445042132249936,43
XSIZM155514,34155579,16%-0,04156762,02154139,06113423390678970845,45
XSIZM_CFNNTLTL198608,21198691%-0,04198608,21198608,21113423390678970845,45
XSKAY274145,04270185,93%1,47274145,04268483,94750943327427089,13
XSKAY_CFNNTLTL335434,2330589,97%1,47335434,2335434,2750943327427089,13
XSKOC238669,95228711,65%4,35238802,28230019,9217714366370545141,75
XSKOC_CFNNTLTL420688,63403135,76%4,35420688,63420688,6317714366370545141,75
XSKON61052,7560548,48%0,8361486,6660086,551167441351853677,56
XSKON_CFNNTLTL65078,8764541,34%0,8365078,8765078,871167441351853677,56
XSPOR36494,8736570,28%-0,2136853,9836239,291033092023509651,63
XSPOR_CFNNTLTL54821,454934,68%-0,2154821,454821,41033092023509651,63
XSTKR201075,48196270,77%2,45202019,4196827,54306094716335059,1
XSTKR_CFNNTLTL217150,58211961,76%2,45217150,58217150,58306094716335059,1
XTAST75230,0274839,45%0,5275337,0574639,1237776180155246143,57
XTAST_CFNNTLTL203442,42202386,22%0,52203442,42203442,4237776180155246143,57
XTCRT186149,2182964,35%1,74186149,2181986,7429480758234867398,34
XTCRT_CFNNTLTL249652,61245381,28%1,74249652,61249652,6129480758234867398,34
XTEKS27793,627457,19%1,2327861,727491,421257413742102354,41
XTEKS_CFNNTLTL40438,1939948,73%1,2340438,1940438,191257413742102354,41
XTKJS7652375438,67%1,4477003,457564740377409626711100,65
XTKJS_CFCNTLTL112967,01111366,26%1,44112967,01112967,0140377409626711100,65
XTM25133908,39131576,24%1,77134382,25132121,593626712082145000856,15
XTM25_CFNNTLTL179022,32175904,46%1,77179022,32179022,323626712082145000856,15
XTMTU95871,7494173,21%1,895873,5294560,486153350044117728104,66
XTMTU_CFNNTLTL114990,67112953,41%1,8114990,67114990,676153350044117728104,66
XTRZM6950,46933,6%0,247092,246928,34806493818768963,31
XTRZM_CFNNTLTL7278,537260,94%0,247278,537278,53806493818768963,31
XTUMY132340,03131590,38%0,57132781,46131962,5273324791823581733,21
XTUMY_CFNNTLTL168409,53167455,55%0,57168409,53168409,53273324791823581733,21
XU030121402,02118751,49%2,23121402,02119345,749802282006673611118,86
XU030_CFNNTLTL195831,95191556,43%2,23195831,95195831,959802282006673611118,86
XU05094743,3792793,54%2,194743,3793250,5511098857337108619043,67
XU050_CFNNTLTL152678,24149536,1%2,1152678,24152678,2411098857337108619043,67
XU10097988,1696121,1%1,9497988,1696598,7812817538447676176502,14
XU100_CFNNTLTL159587,13156546,35%1,94159587,13159587,1312817538447676176502,14
XUHIZ72781,7771522,54%1,7672781,7771881,12741615251915903350,61
XUHIZ_CFNNTLTL115258,83113264,67%1,76115258,83115258,832741615251915903350,61
XULAS181043,47177308,51%2,11181043,47177592,6660045726977756077,89
XULAS_CFNNTLTL380003,14372163,6%2,11380003,14380003,1460045726977756077,89
XUMAL100027,2498137,21%1,93100209,9598648,368181919793274034414,04
XUMAL_CFNNTLTL145137,24142394,84%1,93145137,24145137,248181919793274034414,04
XUSIN128101,55125820,6%1,81128101,55126322,394223477222683109370,05
XUSIN_CFNNTLTL264198,21259493,95%1,81264198,21264198,214223477222683109370,05
XUSRD123326,09120712,45%2,17123326,09121334,549296385706089493502
XUSRD_CFCNTLTL139142,05136193,23%2,17139142,05139142,059296385706089493502
XUTEK106670,49105425,08%1,18107016,93105665,2840377409626711100,65
XUTEK_CFNNTLTL155284,3153471,31%1,18155284,3155284,340377409626711100,65
XUTUM99181,3897411,12%1,8299181,3897876,215550786358499758235,35
XUTUM_CFNNTLTL162684,63159780,91%1,82162684,63162684,6315550786358499758235,35
XYLDZ99329,4597503,82%1,8799329,4597967,8312953813987926458771,82
XYLDZ_CFNNTLTL108376,28106384,38%1,87108376,28108376,2812953813987926458771,82
XYORT22040,5921620,26%1,9422244,9421740,3380284867501351,88
XYORT_CFNNTLTL123116,38120768,48%1,94123116,38123116,3880284867501351,88
XYUZO120559,1119803,45%0,63120828,93119707,673015256441002565383,28
XYUZO_CFNNTLTL150656,82149712,53%0,63150656,82150656,823015256441002565383,28
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN