HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
BAGFS5,975,9%1,196,035,885,96126898756880,11
BAKAB5,155,13%0,395,185,085,131137758332,43
BALAT0,420,43%-2,330,430,410,4236071513,97
BANVT15,6215,57%0,3215,9215,5515,7116525518290309,74
BASCM2,312,31%02,312,312,3110502425,5
BERA1,841,83%0,551,861,821,8410745211974551,7
BEYAZ5,745,79%-0,865,845,45,687207894095361,22
BFREN160160,4%-0,25162,4159,8161,073899628001
BIMAS77,977,5%0,527877,177,6470201554505172,75
BIZIM5,745,78%-0,695,875,75,762473881424033,85
BJKAS2,162,16%02,192,152,1713987813029035,36
BLCYT1,571,61%-2,481,631,561,58380392602187,63
BMEKS0,10,1%00,110,10,135958536270,71
BMELK0,60,6%00,60,570,598230648468,09
BNKTR10,2610,17%0,8810,2610,1610,2149295503202,7
BNTAS2,152,18%-1,382,22,142,1710375342247934,73
BOLUC4,894,86%0,624,954,834,892343271144990,94
BOSSA6,46,42%-0,316,556,396,482007311301113,73
BOYP7,337,37%-0,547,477,217,4460358449090,63
BRISA5,985,98%06,035,955,98148659889560,28
BRKO0,360,35%2,860,360,350,35224927972,21
BRKSN1,671,69%-1,181,691,671,68110649185288,92
BRMEN0,970,98%-1,020,980,960,97206708200595,43
BRSAN8,688,8%-1,3698,678,812429052139781,54
BRYAT40,4440,7%-0,6440,940,4440,73950160773,72
BSOKE1,181,15%2,611,191,141,1773525028603356,61
BTCIM2,882,96%-2,72,972,842,895835961684743,64
BUCIM4,894,87%0,414,914,864,8864534315040,58
BURCE3,13,09%0,323,123,073,0970894218839,51
BURVA1,551,56%-0,641,581,551,5683564130558,63
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN