HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
BAGFS5,195,14%0,975,25,145,1645122233028,2
BAKAB4,394,36%0,694,514,324,4916740325,76
BALAT0,390,39%00,390,390,391548603,72
BANVT12,2712,32%-0,4112,3812,2312,291973102424479,72
BASCM2,062,06%0002,0612,06
BERA1,61,6%01,621,591,6355037569896,84
BEYAZ3,843,87%-0,783,913,83,844655391789552,7
BFREN164,2163,5%0,43166162,9165,133271540158
BIMAS81,3580%1,6981,3579,580,6244755536081014,4
BIZIM7,27,2%07,217,057,1527586197146,72
BJKAS1,621,62%01,631,611,626756251093866,36
BLCYT1,391,36%2,211,421,351,398054371118010,85
BMEKS0,070,07%00,070,070,07490923436,44
BMELK0,460,46%00,460,440,45213619591,95
BNKTR12,0612,04%0,1712,1412,0412,0918132219216,48
BNTAS1,631,62%0,621,71,591,6510244571686785,51
BOLUC3,573,59%-0,563,623,553,5848971175518,12
BOSSA5,615,58%0,545,635,585,6119102107161,9
BOYP5,85,97%-2,856,254,855,28138487731826,12
BRISA6,136,08%0,826,156,096,1239488241583,06
BRKO0,350,35%00,350,350,3510,35
BRKSN1,581,66%-4,821,641,561,6382506611577,51
BRMEN0,820,81%1,230,820,80,819527876808,5
BRSAN8,098,09%08,148,098,1124228196490,16
BRYAT37,7237,78%-0,1637,7837,537,5220782767,52
BSOKE0,90,89%1,120,90,890,892589523061,02
BTCIM2,312,3%0,432,342,32,3269269160578,59
BUCIM4,884,84%0,834,94,824,8636921179589,31
BURCE3,143,13%0,323,23,123,16169828536420,24
BURVA1,581,57%0,641,591,561,5736345690,6
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN