HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
BAGFS5,25,13%1,365,265,115,212619781364433,44
BAKAB4,564,52%0,884,584,474,541857184253,44
BALAT0,490,45%8,890,50,450,52362311720,74
BANVT10,910,56%3,2211,2910,6311328554336142695
BASCM1,931,92%0,521,931,931,9345288739,04
BERA2,242,14%4,672,312,042,182091147945496855,03
BEYAZ3,774%-5,754,23,683,88609369323664316,75
BFREN165,2163,5%1,04166,5163,4165,1699901649914,5
BIMAS93,491,8%1,7493,489,992,091192634109834263,55
BIZIM6,166,17%-0,166,236,066,162952251816965,38
BJKAS1,651,66%-0,61,661,631,6524107363973419,32
BLCYT1,51,5%01,521,481,5427131639145,13
BMEKS0,070,07%00,070,060,0752480836095,81
BMELK1,421,41%0,711,561,21,39589911819314,25
BNKTR13,0212,18%6,913,312,2512,621794312263813,2
BNTAS1,541,51%1,991,551,511,5311464181760027,39
BOLUC3,433,39%1,183,443,393,4194924324054,34
BOSSA7,867,79%0,97,947,727,79101231789079,75
BOYP4,44,21%4,514,44,084,245725952426090,12
BRISA6,476,44%0,476,56,416,45149216961889,57
BRKO0,280,29%-3,450,290,280,28182025148,54
BRKSN1,721,7%1,181,731,71,72193313331559,65
BRMEN0,910,89%2,250,930,890,9736300665889,4
BRSAN7,957,87%1,027,997,917,96101206805654,08
BRYAT37,5437,58%-0,1137,6637,5237,58213680264,78
BSOKE1,11,06%3,771,111,061,0950461805496216,71
BTCIM2,472,39%3,352,522,392,46283072695270,46
BUCIM4,334,28%1,174,344,294,3194902409158,52
BURCE3,353,34%0,33,413,353,38180134608350,27
BURVA1,541,52%1,321,61,521,568930971390241,39
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN