HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
DAGHL0,960,96%00,970,930,958850284269,49
DAGI1,331,34%-0,751,381,321,35151025204150,85
DARDL1,111,12%-0,891,121,111,1273468227,31
DENCM9,810,04%-2,3910,069,89,94630262628,57
DENGE1,591,4%13,571,611,391,5150341507623138,46
DENIZ4,844,83%0,214,854,774,812466041185948,22
DERIM9,289,2%0,879,299,159,2428508263386,82
DESA1,521,58%-3,81,681,491,5620267963161671,38
DESPC3,443,65%-5,753,673,443,536492202290901,52
DEVA3,363,42%-1,753,483,353,4212067464132774,08
DGATE4,24,35%-3,454,364,184,298652283715950,31
DGGYO1,941,99%-2,512,021,941,98286153566307,21
DGKLB0,980,97%1,031,050,951,015448050355062792,53
DGZTE8,778,76%0,118,778,758,76687760258,77
DIRIT0,740,76%-2,630,760,730,74231736172284,94
DITAS5,715,76%-0,875,885,675,7629266168511,15
DJIST32,1233,18%-3,1933,0932,1232,6725939847559,56
DMSAS2,93,02%-3,973,032,862,957044812078364,71
DOAS4,354,46%-2,474,474,344,4225765992972,59
DOBUR3,894%-2,754,163,83,95247970978466,94
DOCO454,2475,1%-4,4475,645145760532766235,9
DOGUB2,332,35%-0,852,382,322,345681141326975,39
DOHOL1,161,22%-4,921,221,151,183754079344440693,66
DOKTA9,9510,37%-4,0510,359,7410,1723966243652,65
DURDO3,963,88%2,064,053,83,95149268589821,34
DYOBY2,872,91%-1,372,962,872,914511371312117,22
DZGYO2,682,71%-1,112,712,662,69330266887082,9
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN