HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
DAGHL1,271,3%-2,311,311,251,272038225810,26
DAGI1,741,71%1,751,751,691,72107892185762,79
DARDL1,21,24%-3,231,21,161,177522388146,95
DENCM10,0610,08%-0,210,39,9810,1527722281510,21
DENGE1,851,85%01,911,791,8323640594335738,97
DENIZ4,914,89%0,414,964,94,922485271223813,04
DERIM9,089,05%0,339,148,989,0143758394417,96
DESA1,081,05%2,861,081,051,06227538241839,87
DESPC32,86%4,93,062,882,9818424415498532,58
DEVA4,134,07%1,474,174,084,1415127376264402,95
DGATE5,735,39%6,316,175,455,88840687049406692,08
DGGYO2,312,28%1,322,452,282,3414276433345807,37
DGKLB1,21,17%2,561,21,171,1938269014541835,31
DGZTE8,829,02%-2,229,058,828,8668803609790,82
DIRIT0,710,68%4,410,720,680,7663179466219,44
DITAS5,665,57%1,625,755,65,6635306199644,01
DJIST33,8633,11%2,2733,8626,4933,5928505957450,15
DMSAS3,223,17%1,583,343,163,2323693187655582,06
DOAS5,385,39%-0,195,455,345,394147052234451,26
DOBUR2,822,83%-0,352,872,82,8352203147682,34
DOCO562,5551%2,09563541,1557,8768843840380,4
DOGUB3,963,95%0,254,033,943,9778435311505,67
DOHOL1,161,15%0,871,171,151,161922769322337960,06
DOKTA11,0811,8%-6,111,2311,0411,121016171130022,72
DURDO2,822,79%1,082,892,792,8479625226116,77
DYOBY4,054,07%-0,494,14,054,072761631124908,45
DZGYO3,223,11%3,543,353,113,22721074423214468,37
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN