HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ECILC2,912,99%-2,682,992,912,9623097776826585,73
ECZYT6,917,08%-2,47,16,917115661809897,82
EDIP0,530,53%00,530,510,5211238558474,8
EGCEY0,240,24%00,240,230,2311426,56
EGCYH0,10,09%11,110,10,10,1287122871,2
EGCYO0,130,12%8,330,130,130,139039511751,35
EGEEN369,2380%-2,84381,3363374,08202637580203,2
EGGUB20,7421,18%-2,0821,2220,6220,7510071208972,42
EGPRO8,959%-0,569,158,99,0353373481865,9
EGSER3,493,57%-2,243,583,473,5465070230306,84
EKGYO1,651,68%-1,791,691,651,671383320923075219,59
EKIZ0,330,33%00,340,330,3450941729,07
EMKEL10,97%3,091,060,961,0120267902048074,03
EMNIS1,241,25%-0,81,241,241,2415511923,24
ENJSA4,814,82%-0,214,864,84,82282009913601320,35
ENKAI4,784,84%-1,244,844,774,798185173923759,18
EPLAS3,713,88%-4,383,713,73,7370113693,99
ERBOS64,2565,6%-2,0665,564,2564,879071588429,15
EREGL8,428,76%-3,888,788,418,5914669879126066981,29
ERSU0,870,89%-2,250,890,870,88215678188635,43
ESCOM0,660,67%-1,490,670,650,66321815211906,24
ETILR2,242,22%0,92,252,242,258781972,42
ETYAT0,540,54%00,540,530,54207832111274,94
EUHOL0,430,43%00,440,420,4315829368042,39
EUKYO0,620,62%00,630,610,62767155473137,51
EUYO0,540,55%-1,820,560,540,55307161168040,56
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN