HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ECILC3,63,66%-1,643,683,593,64331616912056798,77
ECZYT8,268,33%-0,848,368,238,291282151062249,83
EDIP0,620,62%00,630,610,62387778240632,98
EGCEY0,260,26%00,260,260,26178384637,88
EGCYH0,090,09%00,10,090,0915528514524,47
EGCYO0,120,12%00,120,120,1222558527070,2
EGEEN448438%2,28454,6439446,064086718229165,8
EGGUB2322,98%0,0923,122,98236424147752,74
EGPRO9,239,16%0,769,399,161688951546323,51
EGSER3,83,85%-1,33,923,773,84287771629353,99
EKGYO1,811,87%-3,211,891,811,853603881466732512,61
EKIZ0,340,4%-150,390,340,34118744057,16
EMKEL1,161,16%01,191,161,17822015963135,74
EMNIS3,073,09%-0,653,13,063,071844756555,06
ENJSA5,215,26%-0,955,295,185,22272189914211395,86
ENKAI5,215,2%0,195,245,25,2211149235816885,57
EPLAS3,974,01%-14,083,973,9921718661,12
ERBOS65,2566,3%-1,5867,5564,165,9414222729598,75
EREGL11,2211,33%-0,9711,4211,1511,2313259302148948448,16
ERSU0,970,97%00,980,960,97592929575775,25
ESCOM0,620,62%00,630,620,62403164250723,26
ETILR2,932,99%-2,013,092,932,962308368240,68
ETYAT0,680,69%-1,450,70,680,69294475202724,3
EUHOL0,510,51%00,520,50,51252537128652,5
EUKYO0,850,87%-2,30,870,840,85793931673689,43
EUYO0,660,66%00,670,650,66405906267586,25
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN