HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
GARAN7,217,1%1,557,267,037,14129251076923395821,83
GARFA2,182,2%-0,912,212,082,14180530387016,19
GEDIK2,752,79%-1,432,752,752,7512,75
GEDZA4,414,34%1,614,494,254,3665331284831,73
GENTS2,512,46%2,032,532,452,514022743503333,34
GEREL4,084,09%-0,244,134,054,089500243877955,19
GLBMD0,460,47%-2,130,470,460,47102244766,6
GLDTR21,221,65%-2,0821,621,1721,3721061535812,36
GLRYH1,021,03%-0,971,0411,02767369781073,43
GLYHO3,063,08%-0,653,113,033,0815097374642491,6
GMSTR18,7419,16%-2,1919,1818,7318,841594782128,56
GOLDP213,1216%-1,34220213213,91224261811,75
GOLTS41,141,3%-0,4841,5640,941,23384401584690,58
GOODY3,973,95%0,513,993,933,966670342641924,92
GOZDE2,622,62%02,782,62,6635755449514413,09
GRNYO0,650,66%-1,520,660,650,66683427448259,18
GSDDE1,111,13%-1,771,141,041,09208906227952,59
GSDHO0,740,74%00,750,720,7357012324177892,44
GSRAY1,591,58%0,631,591,571,5829626334683182,4
GUBRF3,043,09%-1,623,0933,059141882784916,35
GUSGR1,451,48%-2,031,491,451,4712592281846727,76
GYHOL1,521,56%-2,561,561,521,52100152,17
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN