HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
GARAN7,827,96%-1,768,087,797,9294185923745790005,63
GARFA1,991,89%5,292,071,892,017600071527962,52
GEDIK3,183,23%-1,553,423,183,28168560552831
GEDZA4,484,62%-3,034,74,394,47200246894888,73
GENTS2,122,15%-1,42,22,122,1614896443213669,24
GEREL3,183,24%-1,853,273,163,21315294610104117,55
GLBMD0,430,43%00,430,420,4245771937,26
GLDTR19,0419,16%-0,6319,218,9219,11748331429789,54
GLRYH1,241,23%0,811,241,21,2116419821988504,53
GLYHO2,532,56%-1,172,592,532,567089491811961,85
GMSTR16,2716,39%-0,7316,4516,216,3151540840522,6
GOLDP191,8193,1%-0,67194,8191,8193,49761147247,95
GOLTS37,2437,3%-0,1641,1836,738,8841803416251617,92
GOODY3,443,32%3,613,443,323,3817439315894113,72
GOZDE2,732,84%-3,872,912,732,79578289916103683,47
GRNYO0,590,6%-1,670,60,580,6363217216594,46
GSDDE1,121,09%2,751,151,071,11638638710878,89
GSDHO0,750,75%00,770,740,7567136985059178,58
GSRAY1,221,22%01,241,211,2330937303794790,6
GUBRF2,862,89%-1,042,962,842,8920365705888291
GUSGR1,581,74%-9,22,011,551,7563254468110759068,55
GYHOL2,422,3%5,222,512,232,3899989238457,66
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN