HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
GARAN8,889,15%-2,959,188,849,02102333687923149949,5
GARFA1,971,97%021,961,98146268289386,02
GEDIK3,513,51%03,63,453,53182622644354,92
GEDZA4,34,29%0,234,354,284,3143162185879,82
GENTS1,861,84%1,091,931,841,8832695186132546,71
GEREL3,33,38%-2,373,443,33,37738772324884113,56
GLBMD0,460,46%00,470,460,46144446647,1
GLDTR19,8319,82%0,0519,9219,7719,831394242764516,81
GLRYH1,051,05%01,071,021,0521921082305469,36
GLYHO3,373,38%-0,33,423,363,388743212955001,18
GMSTR17,3317,55%-1,2517,4617,1917,342014153492921,56
GOLDP202,9204,95%-1204,4201,2202,15565114212,6
GOLTS11,3611,34%0,1811,6411,3311,464597285266755,04
GOODY3,553,49%1,723,573,473,52321041111317010,39
GOZDE2,942,96%-0,682,972,882,9322396716554044,45
GRNYO0,760,73%4,110,780,730,7552621583963077,95
GSDDE1,241,24%01,281,231,25513143642521,87
GSDHO0,810,8%1,250,810,80,815811891270994,18
GSRAY1,281,29%-0,781,31,281,2947309076104164,91
GUBRF2,912,93%-0,682,982,892,9432223659475815,44
GUSGR1,61,61%-0,621,671,591,6452710978619059,59
GYHOL2,632,65%-0,752,652,592,6239954104605,84
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN