HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ICBCT7,568,06%-6,28,297,568155046212396167,05
IDGYO1,631,62%0,621,731,621,6765300108806,33
IEYHO0,30,3%00,30,290,292605711762588,47
IHEVA0,310,3%3,330,310,30,3718877217291,69
IHGZT0,690,68%1,470,70,670,6928673681966517,65
IHLAS0,310,3%3,330,320,30,31146106734518783,13
IHLGM1,31,25%41,321,251,295710051273709126,44
IHYAY0,310,3%3,330,310,30,3554258167905,11
INDES5,255,28%-0,575,355,235,283858962035562,87
INFO11%01,0411,01240281243445,15
INTEM19,7120,9%-5,6920,9819,520,0248581972645,79
IPEKE5,215,27%-1,145,395,145,2822777677120277855
ISATR37998,738000%00037998,7137998,7
ISBIR172172%0172172172305160
ISBTR2944,93199,9%-7,97310428702929,542882027
ISCTR4,074,05%0,494,134,034,0837216618151911308,59
ISDMR6,746,73%0,156,786,696,738024415403028,34
ISFIN3,163,31%-4,533,393,093,21901977528981671,73
ISGSY1,761,79%-1,681,831,761,7933403995979859,08
ISGYO0,860,86%00,880,860,8747013364089627,32
ISKUR5000050000%000500002100000
ISMEN2,052,04%0,492,052,032,04368271750521,18
IST3048,4348,37%0,1248,8248,0948,47232711128020,98
ISY3032,5232,48%0,1232,832,3232,536252203384,04
ISYAT0,820,82%00,830,810,82549774450694,31
ITTFH4,073,94%3,34,153,964,04508830220562301,26
IZFAS1,481,48%01,51,461,48260331384446,74
IZMDC1,71,7%01,721,681,7227233385966,33
IZOCM21,822,18%-1,7122,321,7821,92427193637,98
IZTAR6,588,22%-19,956,586,586,5839293258547,94
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN