HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ICBCT5,255,09%3,145,275,15,19341422617708071,22
IDGYO1,851,84%0,541,851,841,841173421638,24
IEYHO0,250,23%8,70,250,230,2474852681785544,49
IHEVA0,350,37%-5,410,370,350,361876324671189,43
IHGZT0,820,88%-6,820,890,810,841860569715691192,13
IHLAS0,360,37%-2,70,380,360,37188445256906001,67
IHLGM1,41,47%-4,761,541,41,46103774518151488922,53
IHYAY0,360,37%-2,70,370,350,361641225589742,79
INDES6,526,55%-0,466,646,496,576630054352740,76
INFO1,051,03%1,941,051,021,037105973317,96
INTEM26,126,32%-0,8426,5425,8626,2513555355778,82
IPEKE4,824,82%04,874,794,83370616317884528,21
ISATR1345013450%00013450113450
ISBIR200225%-11,11224,9200201,128917899,6
ISBTR12331230%0,2412331233123378631
ISCTR3,943,9%1,0343,913,9678808002312483502,41
ISDMR8,698,66%0,358,928,558,8533231546933824,13
ISFIN2,192,24%-2,232,272,172,2121771184821345,49
ISGSY1,571,56%0,641,611,561,5810838701709783,51
ISGYO0,930,9%3,330,950,90,9393047378625550,15
ISKUR7299,97300%07299,97299,97299,917299,9
ISMEN2,082,09%-0,482,12,072,084928251025271,7
IST3048,4948,29%0,4148,6248,2948,4118710905739,7
ISY3032,5432,42%0,3732,732,4532,556022196039,66
ISYAT0,760,75%1,330,790,740,7722300241707973,14
ITTFH3,53,4%2,943,623,43,54466926516543466,79
IZFAS1,841,82%1,11,861,811,83357406653178,23
IZMDC2,112,08%1,442,132,082,15829911226768,03
IZOCM22,522,38%0,5422,8622,3622,478605193384,94
IZTAR2,832,86%-1,052,932,762,81105590297156,14
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN