HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
KAPLM3,63,15%14,293,783,163,55743528726376471,7
KAREL5,145,07%1,385,215,075,147378343793621,81
KARSN1,411,4%0,711,421,391,4755851110589587,67
KARTN345336%2,68349,2333,3340,19213827273977,8
KATMR7,357,36%-0,147,57,337,424401833264775,99
KCHOL16,3816,21%1,0516,516,2516,39318231952143060,27
KENT120119,2%0,67120,9119,5120,052336280430,3
KERVN0,270,27%00,270,270,279733926281,53
KERVT1,961,92%2,082,021,91,96539234810582566,93
KFEIN6,986,94%0,587,086,9474152162906708,21
KLGYO1,671,66%0,61,741,661,743123057310249,81
KLMSN4,85,99%-19,875,224,84,992822171407607,04
KLNMA5,65,39%3,95,665,375,563013231675292,01
KNFRT20,3820,4%-0,120,920,2220,5824236498865,88
KONYA206204%0,98208,4204,1205,6579221629148,1
KORDS9,319,39%-0,859,439,269,359584668958340,08
KOZAA5,625,64%-0,355,695,585,63783846344169339,25
KOZAL45,2845,18%0,2245,4844,745,162445018110421216,04
KPHOL1,61,75%-8,571,681,61,612792145018,8
KRDMA2,972,97%032,962,984079361213950,66
KRDMB2,982,97%0,3432,952,973652061085570,09
KRDMD4,324,3%0,474,364,284,3250268482217142556,14
KRGYO1,21,19%0,841,251,151,21239301290208,81
KRONT12,211,86%2,8712,2511,612,063775114554406,09
KRSAN4,424,53%-2,434,54,314,51239155715,22
KRSTL1,441,46%-1,371,481,411,4545195516529297,06
KRTEK1,071,07%01,0911,051851619480,28
KSTUR12,7512,69%0,4712,7612,7512,7668867,5
KUTPO5,485,44%0,745,495,435,4664761353785,17
KUYAS1,751,75%01,781,721,7514697602565560,26
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN