HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
KAPLM3,043,04%03,112,983,0656435172389,91
KAREL43,67%8,994,043,673,9218092617091803,74
KARSN1,291,26%2,381,31,261,281137271014574279,53
KARTN335325%3,08342316,5332,944327514407894,2
KATMR5,776,02%-4,156,045,485,882562831508309,79
KCHOL14,8215,38%-3,6415,3114,7714,94317443447421106,05
KENT118,5117%1,28124,8116118,58156311853565,9
KERVN0,340,39%-12,820,370,340,35304736106189,42
KERVT1,831,86%-1,611,871,821,845988191100834,93
KFEIN6,346,48%-2,166,566,346,433154822027557,66
KLGYO2,091,79%16,762,141,812,0152746232106113288,9
KLMSN4,073,95%3,044,143,984,084286061749372,97
KLNMA35,0437,68%-7,0137,63535,9132604711709171,14
KNFRT24,2824,04%124,4423,9824,1811112268651,22
KONYA184180,2%2,11190180,2185,36223204137185,4
KORDS10,0610,3%-2,3310,389,9910,118502078592841,05
KOZAA5,85,61%3,395,875,585,7728673139165336992,58
KOZAL47,846,24%3,3748,1246,3447,433858849183013095,06
KPHOL2,212,67%-17,232,62,162,243612280815,82
KRDMA2,162,18%-0,922,212,132,175414921174399,48
KRDMB2,132,19%-2,742,212,132,17381596827974,62
KRDMD2,792,91%-4,122,972,782,86109552674313131739,43
KRGYO1,171,06%10,381,181,051,14873046996127,29
KRONT9,69,76%-1,649,769,579,64100943973044,13
KRSAN4,154,15%04,233,914,1713515638,63
KRSTL1,081,08%01,091,061,0728835743100315,24
KRTEK0,960,95%1,050,980,950,961953018691,66
KSTUR13,613,5%0,7413,613,613,6227,2
KUTPO4,85,6%-14,295,354,785,0115732177883123,31
KUYAS1,151,15%01,181,131,16485842561590,49
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN