HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
KAPLM3,413,49%-2,293,523,43,43277013951253,45
KAREL4,724,57%3,284,744,574,6610930065094782,04
KARSN1,521,48%2,71,531,481,52322145334864994,22
KARTN342,7340,4%0,68343338341,6107883685121,9
KATMR5,635,6%0,545,675,595,635172762912312,57
KCHOL15,3915,01%2,5315,3914,8515,04345895352026695,96
KENT118,6119,3%-0,59120,3118,5119,262030242105,6
KERVN0,30,3%00,30,290,324196571731,96
KERVT1,751,72%1,741,781,721,7428609714982861,36
KFEIN7,096,8%4,267,186,857,049782106882073,82
KLGYO1,81,84%-2,171,841,81,8235372406423506,89
KLMSN4,24,16%0,964,254,154,274307312206,09
KLNMA29,226,08%11,963125,928,553500459993711,36
KNFRT23,8824,24%-1,4924,523,72421622518820,02
KONYA178,9177%1,07180,2176,6178,3183961497058,8
KORDS8,928,83%1,029,018,838,917381966578859,71
KOZAA7,727,82%-1,287,877,687,781235258496149568,91
KOZAL55,8557,1%-2,1957,655,6556,381966618110880996,75
KPHOL2,512,55%-1,572,552,512,5419935066,15
KRDMA1,891,91%-1,051,911,871,8910012441894334,31
KRDMB1,891,9%-0,531,921,881,98219581557310,76
KRDMD2,192,2%-0,452,212,172,1971251858155933896,1
KRGYO1,191,16%2,591,21,141,18208905245382,5
KRONT8,518,23%3,48,658,198,392849602392251,91
KRSAN3,53,64%-3,853,53,493,51158440508,4
KRSTL1,011%11,030,99168484576884233,92
KRTEK1,131,12%0,891,131,131,131392215731,86
KSTUR15,7415,75%-0,0615,7415,7415,7439613,86
KUTPO4,354,34%0,234,374,294,34185693806898,6
KUYAS1,291,29%01,361,291,33843713611186178,98
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN