HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
VAKBN3,653,63%0,553,713,623,6643977270161114353,62
VAKFN1,331,42%-6,341,461,321,3756213767715987,92
VAKKO3,133,09%1,293,193,13,14492278815447506,27
VANGD3,723,72%03,813,673,732909221086083,13
VERTU3,093,06%0,983,093,033,05243473743080,35
VERUS13,8413,83%0,071413,6113,721611022210887,49
VESBE12,8713,11%-1,8313,2612,5712,863459814449564,89
VESTL6,356,38%-0,476,466,316,39698359544594418,13
VKFYO1,161,28%-9,381,281,141,1842614295018504,41
VKGYO2,012,17%-7,372,371,962,143058133565333371,71
VKING1,211,51%-19,871,731,211,3738730675294275,07
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN