HalkBank

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
VAKBN3,193,29%-3,043,393,173,2874185601243605824,12
VAKFN1,341,36%-1,471,381,321,358288011117887,78
VAKKO3,353,06%9,483,462,963,252424985378927115,61
VANGD2,42,41%-0,412,452,392,42210426508570,8
VERTU5,655,55%1,85,655,555,62404239522697706,13
VERUS32,1431,92%0,6932,1431,9232,03215555269051687,52
VESBE10,2610,31%-0,4810,3910,1410,241106771133329,73
VESTL8,28,41%-2,58,468,148,3757768062930761,65
VKFYO1,231,25%-1,61,251,221,23143192176551,07
VKGYO1,761,79%-1,681,811,751,778984421593890,24
VKING1,361,36%01,421,321,36557763758725,45
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN