Avrupai Diziler Toplumun DNA’sını Bozuyor

Giriş Tarihi: 21.2.2015 11:48
Avrupai Diziler Toplumun DNA’sını Bozuyor
Ülkü Ocakları başkanı Ercan ürker, ’’Son yıllarda yayına giren dizi ve programlar toplumun DNA’sını bozdu.’’ dedi.
Ürker, Özgecan Aslan’ın hunharca öldürüldüğünü belirterek, "Son günlerde yaşanan ve toplumun her kesimini hayretler içinde bırakan insanlık dışı vahşetler herkesi olduğu gibi bizleri de derinden sarsmıştır. İnsanlığını unutan bu yaratıklar maalesef ki bugün bizim toplumumuzun kendi özünü bırakıp bir takım çoğu Avrupa kaynaklı dizilerin ve programların eseridir" diye konuştu.
Ürker, son yıllarda Avrupa ve ABD kaynaklı dizilerin toplumun DNA’sını bozduğunu söyleyerek, ’’Hafta sonları çocuklarınıza ve hanımınıza haydi sizi sinemaya götüreyim dersiniz izleyeceğiniz filmlerin hemen hepsi küfür veya cinsellik içerir, kadın çocuk bulunan yüzlerce insanın içinde acaba kendinizi nasıl hissedersiniz. Eviniz da ailece Tv izlersiniz orasını burasını açanları, Karı koca kavgalarını, para için kendini satanları hemen her kanal da görürsünüz, bu gibi programlar 24 saat kesintisiz yayınlanmakta. Son dönemde Türk milletinin başından bir dakika bile ayrılmadığı ahlak dışı diziler nasıl sevişilir, nasıl öpüşülür canlı yayında çocuklarımıza eğitim vermekte, genç kızlarımıza fuhuş yapılarak nasıl bir gecede zengin olunur dersleri verilmekte, nasıl adam vurulur nasıl adam parçalanır nasıl kafa kesilir dersleri verilmektedir. Bu diziler türedi eline bıçak alan Polat alemdar, silah alan deli yürek oldu ve sonuç her gün dizilerdeki bu olaylar gerçek yaşamımıza sıçradı. Kimileri annesini, kimileri babasını, kimileri onun bunun kafasını, kolunu, bacağını kesti ve çoluk çocuğun gözü önünde caddeye fırlattı, kimileri canice öldürdüğü insana tecavüz etti bu yetmedi yaktı. Geçmişte anlı şanlı koca tarihimiz dururken neden eğitim verici diziler yapılmaz böyle saçma sapan 24 saat ahlak dışı şiddet dolu diziler yapılır. Bu diziler ve programlarla çocuklarımızın Ahlakı, namusu, terbiyesi, kültürü, Türklüğü, psikolojisi ve de en önemlisi Dinimizin yok edilmeye çalışıldığının farkında mısınız?
Geleceğimiz dediğimiz yavrularımıza nasıl küfür edileceğini öğretip ve hatta ninesine dedesine küfür ettirip bunu büyük bir gururla video ya çekip internet’te paylaşan bir toplum olduğumuzun farkında mısınız? Ülkemize gelen yabancılara Allah’ın selamı varken bizim direk küfür öğrettiğimizi gerçeğini kaç kişi düşünüp utanıp buna kafa yoruyor.
Ey Türk evladı uyuduğun bu uykudan uyan düşmanlarına yem olmaktan kaçın senin geçmişte onurlu gururlu yiğit ve Müslüman ataların vardı. Atalarına laik ol kemiklerini sızlatma, çocuğuna küfür yerine Allah ‘ı öğret, dinini öğret, Tarihini öğret, Türklüğünü öğret, Bayrak vatan aşkını öğret. Onlara Güzel şeyler öğretin ama asla küfür öğretmeyin.’’
Ürker, İşte bizler de Ülkü ocakları olarak “ Türk Gençliğini, Türklük şuur ve gururuna, İslam ve ahlak faziletine, Allah yoluna çağırıyoruz. Biz Türk Gençliğini, modern medeniyetin en ön safına geçmek üzere sıçramaya çağırıyoruz. Sizlere kolay bir başarı vaat etmiyoruz. Kısa zamanda bir iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar. Yolumuz uzun ve çetindir. Bu yolda karşımıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engel çıkaracaklardır. Bu çetin yolda dayanabilecekler, bizimle gelsinler. Cesur olanlar, kuvvetli olanlar, gerçekten inanlar kafilemize katılsınlar. Biz Türkiye’de fikir, ruh ve beden sağlığı tam, fikri hür ezilmeyen ve ezmeye hevesli olmayan yüksek bir iradeye sahip devletin ve milletin sorumluluğunu taşımaya hazırlanan, nefsine güveni olan bir gençlik istiyoruz.’’ Şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avrupai Diziler Toplumun DNA’sını Bozuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN