Dünya Hemşireye Bir El Daha Uzandı

Giriş Tarihi: 10.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Dünya Hemşireye Bir El Daha Uzandı
Çıldır Sağlık Ocağında görevli olan Dünya hemşirenin şahsına ait sosyal paylaşım sitesinden başlatmış olduğu kampanyaya bir elde İstanbul’dan uzandı.
İstanbul’da faaliyet gösteren Aşağı Canbaz Derneği 5 koli çocuk malzemesini Hemşire Dünya Tırpana ulaştırılmak üzere Aşağı Canbaz Köyü muhtarı Nusrettin Karaçayır’a gönderdi. Aşağı Canbaz Köyü Derneğinin göndermiş olduğu kolileri kendi elleriyle Dünya Tırpan hemşireye teslim eden Muhtar Karaçayır ”İlçemizde görev yapan böylesi duyarlı bir hemşireye sahip olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyorum. İlçemizdeki maddi durumu yetersiz ailelerimizin yaşamış olduğu zorlukları yüreğinde hissederek çok anlamlı bir kampanyaya öncülük ederek bizlerin taktirini kazanmıştır. Kendisine bir teşekkürden çok şey borçluyuz. Ayrıca Dünya hemşirenin kampanyasına katkıda bulunan köyümüzün derneğine ve Dernek Başkanımız İbrahim Hündür’e de çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.
Başlatmış olduğu kampanyaya Çıldırlıların göstermiş olduğu ilgiye çok sevindiğini belirten hemşire Dünya Tırpan “ Ben gittiğim köylerde yaşamış olduğum sorunları gördüm ve dile getirdim. Belki öncülüğü ben başlatmış olabilirim ama sesimize kulak veren, yardımlarını esirgemeyen o kadar gönlü zengin kurum, kuruluş ve insan beni aradı ki çok mutlu oldum. Yardıma muhtaç ailelerimize ulaştırılmak üzere yardım kolileri hemen her gün gelmeye devam ediyor. Bugün de Aşağı Canbaz köyü derneğimiz yardım kolilerini bana muhtarımız aracılığıyla ulaştırdı. Derneğimize, dernek başkanımıza ve muhtarımıza duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünya Hemşireye Bir El Daha Uzandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN