Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ariel Winter kimdir?

Workman profesyonel olarak bilinen (28 Ocak 1998 doğumlu), Ariel Winter ..winter Los Angeles, Kaliforniya 28 Ocak 1998 tarihinde doğdu.

Annesinin ailesi Yunan,babasının ailesi İngiliz ve Alman asıllıdır.Ekim 2012'de winterin annesi ve kızkardeşinw fiziksel ve duygusal tacizde bulunduğu için 5 mayıs 2014 tarıhınde winterin ve kardeşinin velayeti annelerinden alındı.haziran 2015 tarihinde winter gögüs küçültme ameliyatı yaptırdı..Nisan 2016 yılında ucla üniversitesine kabul edildi..winter hukuk her zaman ilgimi çektiği için hukuk fakültesine gitmek istiyorum dedi..yedi yaşında ilk televizyon rolune listen upla başlamış oldu..Freddie , Monk , Bones , ve ER televizyon animasyon seslendirmeye devam etmektedir..Kiss Kiss Bang Bang , Speed ??Racer , Duress , Karşısı Günü ve Fred 2 . Filmindeki öncü rolü için Chaperone , o Genç Sanatçı Ödülleri 2012 En İyi Kadın Oyuncu olarak en aday Motion Picturedir.

HABERLER ariel winter ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 01 ariel winter haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN