Mehmetçik vuruyor PKK kuduruyor

Türk Silahlı Kuvvetleri Afrin’e ilerledikçe PKK Avrupa’da saldırılarını artırdı. Suriye’de darbe üzerine darbe yiyen vahşi örgüt Avrupa’nın 10 ülkesinde terör estirdi

Giriş Tarihi: 16.3.2018 09:12
Mehmetçik vuruyor PKK kuduruyor
Türkiye'nin milli güvenliğini tehdit eden PKK/PYD terör örgütü, Zeytin Dalı Harekâtı'nın başladığı tarihten itibaren Avrupa'nın dört bir yanında Türk ve Müslümanlara yönelik onlarca saldırı gerçekleştirdi. Mehmetçik Afrin'e ilerledikçe paniğe kapılan terör örgütü mensupları saldırmaya başladı.

TERÖRÜ HER YERE TAŞIDILAR
ALMANYA basta olmak üzere Avrupa kentlerinde toplanan PKK'lılar, camiler ile Türklerin isletmelerine saldırdı. Teröristler, havalimanları, ana tren istasyonlarını isgal ederken, destek bulamadığı siyasi partilerin büroları ile Alman silah fabrikalarını da hedef seçti. PKK'lılar, tepki gösteren Türkleri de hedef aldı.

EN İYİ BİLDİKLERİ YAKIP YIKMAK
TÜRKİYE'NİN Afrin'e yönelik askeri harekatı ile sahada nefes alamayan terör örgütü PKK/YPG'nin Avrupa ülkelerindeki militanları, en iyi bildikleri iş olan terör saldırılarına devam edeceklerini de duyurdu. PKK'lılar dün de Almanya'nın Marburg kentinde CDU ve SPD'nin bürolarına boyalı saldırı gerçekleştirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mehmetçik vuruyor PKK kuduruyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN