Dostlar baskında görsün

Almanya önceki sabah kanlı örgüt PKK’ya göstermelik bir baskın düzenledi. Hain örgüt mensupları ise aynı saatlerde bir camimize daha saldırıda bulundu

Giriş Tarihi: 7.4.2018 09:06 Güncelleme Tarihi: 7.4.2018 09:49
Dostlar baskında görsün
Almanya'yı arka bahçesi gibi kullanmaya baslayan kanlı terör örgütü PKK'nın Hannover'deki derneğine önceki gün baskın düzenlendi.
Göstermelik baskın, PKK'ya yakın kuruluşların çatı örgütü olarak bilinen Nav-Dem Hannover şubesine yapıldı. Baskında, dernekte terör örgütü propagandasında kullanılan materyaller ele geçirildi.

TERÖRİSTLER DURMAK BİLMİYOR
Polisin göstermelik baskını yaptıgı saatlerde, hain örgüte baglı teröristler, Berlin'de Diyanet İşleri Türk İslam Birliği'ne (DİTİB) bağlı Mescid-i Aksa Camisi'ne saldırdı. PKK'lılar, çay ocağının giriş bölümündeki camları boyadı, örgüt propagandası yaptı. Almanya'nın dikkate almaması sonucu, camilere yönelik saldırı sayısı arttı.

AFRİN HAZIMSIZLIĞI
Vahşi örgütün yandaşları, özellikle Zeytin Dalı Harekâtıyla Kuzey Suriye'nin terörden temizlenmesini hazmedemiyor ve meydanı boş buldukları Avrupa ülkelerini birbirine katıyor.

HAİNLER YİNE CAMİYE SALDIRDI
Almanya'nın başkenti Berlin'de Diyanet İşleri Türk İslam Birliğine (DİTİB) bağlı Mescid-i Aksa Camisi hainlerin saldırısına uğradı. Caminin çay ocağının girişindeki camlar kimliği belirsiz kişilerce boyandı. Cami imamı Mahmut Aydın, sabah namazı için camiye geldiğinde camların kırmızı, yeşil ve sarı boyayla boyandığını ve üstüne yazılar yazıldığını gördüğünü belirtti. Polisin tutanak tuttuğunu söyleyen Mahmut Aydın, saldırının gece yarısı saatlerinde yapıldığını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dostlar baskında görsün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN