7 yaşındaki çocuk cennetteki babasına mektup göndermek istedi

'de yedi yaşındaki Jase Copeland, ölen babasına doğum gününü kutlamak için mektup yazdı ve potacıdan zarfı cennete iletmesini istedi.

Giriş Tarihi: 4.12.2018 15:21
7 yaşındaki çocuk cennetteki babasına mektup göndermek istedi

Üzerinde "Sayın postacı, bunu, bugün doğum günü olan cennetteki babama götürür müsün? Teşekkür ederim" yazan zarfı gören postane yetkilileri Jase'e mektubun iletildiğine dair cevap gönderdi.

"Sevgili Jase, Mektubunu babana verdiğimizi bilmeni isterim. Cennete giderken karşılaştığımız gök cisimleri ve yıldızlar işimizi zorlaştırsa da mektubu vermeyi başardık. Postacılar olarak görevimiz senin gibi çocukların mektuplarını gerekli kişilere ulaştırmak. Elimden geldiğince de bunu yapmaya devam edeceğim. Saygılarla."

Oğluna postaneden gelen cevap üzerine duygulanan anne Teri Copeland, olayı Facebook hesabında "Birkaç hafta önce 7 yaşındaki oğlum babasının doğum günü olduğu için cennete mektup göndermek istediğini söyledi. Postacıdan olumlu bir yanıt aldı. Oğlum babasının mektubu aldığını düşünüyor ve çok heyecanlı. Postane çalışanına yaptığı güzel hareket için çok teşekkür ediyorum" sözleriyle paylaştı.

Teri'nin paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Jase'e postanenin Teslimat Ofisi Müdürü Sean Milligan'ın imzasıyla gelen mektupta şu ifadeler yer alıyordu:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
7 yaşındaki çocuk cennetteki babasına mektup göndermek istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN