İki çocuğu, annesi ve kardeşleri onu arıyor: ‘’ Canan 8 aydır kayıp

’da çevresinde ‘’, ‘’ ya da ‘Jan’ ismiyle de tanınan iki çocuk annesi 8 ay önce iz bırakmadan ortadan kayboldu. Sokaklarda, basında, ve çeşitli platformlarda aramalarına rağmen herhangi bir ize ulaşamayan yakınları, halktan yardım istedi.

Giriş Tarihi: 10.1.2019 15:06
İki çocuğu, annesi ve kardeşleri onu arıyor: ‘Mary Jane’ Canan 8 aydır kayıp

İngiltere'nin başkenti Londra'nın doğusundaki Canning Town'da annesi ve iki çocuğu ile birlikte yaşayan 39 yaşındaki Canan Mustafa'dan 6 Mayıs'tan beri haber alınamıyor. Ailesi ve polisin bütün aramalarına karşın izine rastlanmayan Canan Mustafa'yı gören ya da yerini bilenlerin 101 numaralı 'Kayıp Aranıyor' hattını aramalarını istendi.

ANNEM 8 AYDIR KAPIDA ONU BEKLİYOR

Kardeşi Meryem Mustafa, Canan'ın çevresinde 'Mary Jane', 'MJ' ya da 'Jan' ismiyle de tanındığını, anneleri Şerife Mustafa'nın 8 aydır kapıda kardeşinin gelmesini beklediğini belirterek şunları söyledi: "Canan'ı bulmak için yüzlerce poster bastırıp çevreye astık. Sosyal medyada 'Lets find Mary Jane Mustafa' başlıklı bir grup kurduk. Bu grup 4 bin takipçiye ulaştı. Basında, Canan'ı aradığımıza ilişkin pek çok haber ve ilan yayınlandı. Ne yazık ki şimdiye kadar izine rastlamadık. Çok üzgünüz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki çocuğu, annesi ve kardeşleri onu arıyor: ‘Mary Jane’ Canan 8 aydır kayıp
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN