Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Didim 75 Gençlik’ten Ziraat Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti.

Giriş Tarihi: 5.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 5.3.2015 12:00
Didim 75 Gençlik’ten Ziraat Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti.
Didim 75 Gençlik Oluşumu üyeleri, resmi kurumlar ziyareti kapsamında Didim Ziraat Odası Başkanını ziyaret edip, yeniden seçilmeleri dolayısıyla hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Didim 75 Gençlik Oluşumu üyeleri, resmi kurumlar ziyareti kapsamında Didim Ziraat Odası Başkanı Bahattin Gökdemir’i hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Didim 75 Gençlik Oluşumu Başkanı İzzet Sirel, Oluşum üyeleri Aslan Balakan, Mehmet Vela, Mehmet Emin Öztürk, Ramazan Boztürk, Şerif Erul, Mehmet Emin Tural ve Faruk Uludağlı katıldı. Ziyarette Oluşum adına Faruk Uludağlı, Başkan Gökdemir’e çiçek verirken, Başkan Gökdemir’de Oluşum Başkanı İzzet Sirel kendi markası olan Zeytin Ocağına ait zeytin yağı hediye etti.
Didim 75 Gençlik Oluşumu Başkanı İzzet Sirel, Didim Ziraat Odasına yeniden seçilen Oda Başkanı Bahattin Gökdemir’i ve tüm meclis üyelerine tebrik edip yeni görevinde başarılar diledi. Sirel resmi kurumlar ve oda ziyaretleri kapsamında ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, Didim için güzel çalışmalar yapmaya gayret ettiklerini söyledi.
Didim Ziraat Odası Başkanı Bahattin Gökdemir 75 Gençlik oluşumunun çalışmalarını basından yakın şekilde takip ettiğini belirterek “Didim’de Sivil toplum kuruluşları bazı çalışmaları yapıyor ama sizler eksik kalanları gideriyorsunuz. Bu çalışmalarınız örnek oluyor. Duyarlı çalışmalar yapıyorsunuz. Ben şahsen ve oda adına sizlere her türlü desteği sağlamaya çalışırım” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim 75 Gençlik’ten Ziraat Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti.
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN