Efeler’de Vatandaşın Talepleri Yatırım Programına Alındı

Giriş Tarihi: 12.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Efeler’de Vatandaşın Talepleri Yatırım Programına Alındı
Efeler Belediyesi vatandaşın taleplerini yerinde incelemeye devam ediyor. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü vatandaşların taleplerini yatırım programına aldı.
Aşırı yağışlardan dolayı yolları hasar gören vatandaşların talepleri doğrultusunda, Efeler Belediyesi sorumlu Başkan Yardımcısı Cengiz Sune ve Fen İşleri Müdürlüğü teknik personeli Gözpınar, Alatepe Mahallelerinde incelemelerde bulundu.
İncelemeler sonucu gerekli çalışmaların yapılacağını ve yatırım programına alınarak vatandaşların mağduriyetlerinin giderileceğini belirten belediye yetkilileri, “7’den 70’e herkesle ilgilenen, sıkıntılarını dinleyen Belediye Başkanımız M. Mesut Özakcan, halkın görüş ve önerilerine dikkat etmektedir. Vatandaşlarımızdan gelen taleplere göre ve fikir birliği yaparak çalışmalarımız sürdürüyoruz. Gözpınar ve Alatepe Mahallelerinde yollar aşırı yağışlardan olumsuz şekilde etkilenmiş, çökmeler meydana gelmiş. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce gerekli çalışmalar yapılacaktır. Tüm bu çalışmalarımız plan ve program dahilinde gerekli görülen tüm mahallelerimizde yapılacaktır” ifadelerini kullandılar.
Gözpınar ve Alatepe Mahallelerinde yaşayan vatandaşlar, mahallelinin sorunlarını ve isteklerini dinleyerek yolu inceleyen belediye yetkililerine teşekkür ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Efeler’de Vatandaşın Talepleri Yatırım Programına Alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN