ADÜ, “Aile Danışmanlığı Sertifika Programı” Protokolü İmzaladı

Giriş Tarihi: 21.3.2015 08:48 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
ADÜ, “Aile Danışmanlığı Sertifika Programı” Protokolü İmzaladı
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ile BEMAR Kariyer Okulu & BritishTown Dil Okulu Aydın şubesi arasında "Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı" için iş birliği protokolü imzalandı.
Protokol kapsamında gerçekleştirilecek olan 450 saatlik (300 Saat Teorik, 150 Saat Uygulama) eğitim sonrasında üniversite tarafından "Aile Danışmanlığı Eğitimi Başarı Sertifikası" verileceği Eğitim, protokolün akademik-idari personele ve öğrencileri yönelik olduğu belirtildi.
Protokolün imza törenine; Aydın Şubesi Bemar Kariyer Okulu ve BritishTown Dil Okulu Kurucu Müdürü Cevriye Savaşır, Adnan Menderes Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. E. Mennan Yıldırım; Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi İşletme Yürütme Kurulu Başkanı Göksel Baran; Adnan Menderes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mahmut Sinecen katıldı.
İmzalanan işbirliği protokolü hakkında bilgi veren Aydın Bemar Kariyer Okulu BritishTown Dil Okulu Kurucu Müdürü Cevriye Savaşır; “Aydın Şubesi BEMAR Kariyer & BritishTown Dil Okulları olarak Adnan Menderes Üniversitesi ile ilk işbirliği protokolümüzü imzalamanın ve Aydın’da ilk defa Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı’nı açıyor olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Bu sertifika programına Sosyologlar, Psikologlar, PDR, Doktorlar, Çocuk Gelişim Uzmanları, Sosyal Hizmetler Uzmanları ve Hemşirelerin katılabilme hakkına sahip olması yanında kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize BritishTown Dil Okulu’ndan 1 kur İngilizce Eğitimini ücretsiz hediye ederek onları İngilizce öğrenmeye davet ediyorum” dedi.
Türkiye’nin en büyük dil okullarından birisi olduklarını belirten Savaşır, “BritishTown Dil Okulları olarak ise; Avrupa Dil Portfolyosuna göre (A1,A2,B1,B2,C1,C2) öğrencinin seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra uygun sınıflara ve ihtiyaçlarını belirleyip uygun programlara yönlendirme ilkesi ile titizlikle çalışmaktayız. Eğitimimizi görsel, işitsel ve yabancı eğitmenler ile konuşma kulübü ile destekleyerek öğrencinin her daim sınıf içinde aktif kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca İngilizce eğitimi başta olmak üzere; Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Almanca vb. tüm dünya dillerinin eğitimini vermekte olup öğrencilerimize 2. Yabancı Dilde yüzde 80 indirim olanağı sunmaktayız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ADÜ, “Aile Danışmanlığı Sertifika Programı” Protokolü İmzaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN