lı İki Sporcudan Okçulukta Dört Madalya

Giriş Tarihi: 6.4.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:17
Aydınlı İki Sporcudan Okçulukta Dört Madalya
Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda ’ı temsil eden iki sporcu, toplamda dört madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı.
Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Masterlar Okçuluk Türkiye Şampiyonası, Antalya ilinde yapıldı. Yapılan şampiyonaya 19 ilden 41 kulüp ve 100’den fazla sporcu katıldı. Aydın ilini temsilen şampiyonaya katılan Arzu Uzuntaş ve Alper Mehmet Yazıcı dört madalya alarak geri döndü. Makaralı Yay 35 - 44 Yaş Bayanlar Kategorisinde Arzu Uzuntaş, Mixlerde Türkiye Şampiyonu, ferdi olarak da Türkiye 2’ncisi oldu. Makaralı Yay 35 - 44 Yaş Erkekler Kategorisinde Alper Mehmet Yazıcı, Mixlerde Türkiye 3’üncüsü, ferdi olarak da Türkiye 2’inciliğini elde etti.
Aydın Okçuluk İl Temsilcisi Gülen Vural, İl Müdürlüğü Okçuluk Antrenörü Ayhan Uzuntaş ve başarılı sporcular Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel Akın’ı makamında ziyaret etti. Okçuluk İl Temsilcisi Gülen Vural, yapılan şampiyona ile ilgili İl Müdürü Zeynel Akın’a bilgiler verdi. Sporcuları ve antrenörü tebrik etti. Desteklerinden dolayı İl Müdürü Zeynel Akın’a başarılar diledi.
İl Müdürü Zeynel Akın, yaptığı açıklamada; “Alınan dereceler bizleri çok gururlandırdı. Öncelikle sporcularımızı, antrenörümüzü ve il temsilcimizi almış oldukları bu başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Sporun yaşı olmadığı defalarca söyledik. Geçen haftada Judo Branşında Masterlar Kategorisinde Türkiye Şampiyonu derecesi aldık. İlimizde birçok branşta masterlar kategorisinde yarışan sporcularımız ve başarılarımız bulunmaktadır. Yapılan şampiyonada sporcularımız milli takım sporcularının üzerinde bir başarı göstererek bizleri ayrıca gururlandırdılar. Her branşa olduğu gibi Okçuluk Branşına da desteklerimiz devam etmektedir. Gün geçtikçe daha fazla başarıya imza atacağımıza inanmaktayım” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydınlı İki Sporcudan Okçulukta Dört Madalya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN