Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tiryakioğlu, Devleti Aliyye Ve Hanedanın Temel Özelliklerini Anlattı

Giriş Tarihi: 7.4.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 09:23
Tiryakioğlu, Devleti Aliyye Ve Hanedanın Temel Özelliklerini Anlattı
Nazilli Belediyesi 6. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivalinde Tarihçi, Roman Yazarı Okay Tiryakioğlu izleyenlerine Devleti Aliyye ve Hanedanın Temel Özelliklerini anlattı.
Tarihi romanlarıyla sevenlerinin gönlüne taht kuran ödüllü yazar Okay Tiryakioğlu, Nazilli Belediyesinin 6. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivalinde Abdülhamid ile Osmanlı tarihinin en çok merak edilen yıllarından Devleti Aliyye ve Hanedanın Temel Özelliklerini anlattı. Tiryakioğlu konuşmasında 93 Harbinde neler yaşandı? Filistin meselesi nedir? Meşrutiyete geçiş nasıl cereyan etti? Meclis-i Mebusan neden dağıtıldı? ve 31 Mart Olaylarını da kısa kısa özetleyerek izleyenlerin sorularını da cevapladı.
Nazilli Belediyesi 6. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivalinde Nazilli’de olmaktan çok büyük onur ve mutluluk duyduğunu ifade eden Tarihçi, Roman Yazarı Okay Tiryakioğlu Nazilli Belediyesine ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür etti. 6. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivaline katılımları ve sağladığı katkılarından dolayı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık adına Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Özer bir buket çiçek ile Nazilli Belediyesi tarafından hazırlanan uzun yaşam paketini Tarihçi, Roman Yazarı Okay Tiryakioğlu’na takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tiryakioğlu, Devleti Aliyye Ve Hanedanın Temel Özelliklerini Anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN