ASKİ, Didim’de 3 Koldan Çalışmalarını Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 14.4.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 12:59
ASKİ, Didim’de 3 Koldan Çalışmalarını Sürdürüyor
Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (ASKİ) Didim’in değişik yerlerinde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı ASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri Didim’in değişik yerlerinde çalışmalarını sürdürüyor. ASKİ Ekipleri Cumhuriyet Caddesi ile İnönü Bulvarı üzerinde yağmur suyu ve kanalizasyon çalışmalarını sürdürürken, 13 Nisan itibariyle de Adnan Menderes Bulvarı (liman yolu) üzerinden altyapı çalışmalarına başladı.
İnönü Bulvarı üzerinden 574 metre yol üzerinden altyapı çalışmaları tüm hızıyla sürerken, çalışmalar dolayısıyla bazı yollar geçici olarak trafiğe kapatıldı.
Cumhuriyet Caddesi üzerinden devam eden ve zaman zaman hava muhalefeti dolayısıyla ertelenen çalışmalarda ASKİ ekiplerince sürdürülürken, ASKİ şimdi de Adnan Menderes Bulvarında çalışmalara başladı. Abalı kavşağında başlayan çalışmalar bulvarın sona erdiği 3. Koy’a kadar sürdürülecek. Yaklaşık 9km’lik yolun altyapısı tamamlandığında Mayıs ayında yola sıcak asfalt döküleceği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASKİ, Didim’de 3 Koldan Çalışmalarını Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN