Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Didim Yalı Caddesi Bisikletli Polislere Emanet

Giriş Tarihi: 25.6.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 14:32
Didim Yalı Caddesi Bisikletli Polislere Emanet
Didim’de İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından oluşturulan bisikletli polis timi “Martılar”, Altınkum Yalı Caddesi’nde göreve başladı. Bisikletli polisler, parklarda çocuklar ile yaşlıların, sahillerde ise turistlerin güvenliğinden sorumlu olacak.
İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan bisikletli polis timi “Martılar”, yaz sezonu boyunca İlçemizde Yalı Caddesi’nde görev yapacak. Araçlı ve Motorize taşıtların giremediği alanlarda görev yapacak olan bisikletli polisler yerli ve yabancı turistlerin güvenliğini sağlamanın yanı sıra genel asayişin sağlanması, önleyici güvenlik hizmetlerinde etkinliğin arttırılması ve halkla ilişkilerin geliştirilmesi için gönderildiği öğrenildi.
Didim İlçe Emniyet Müdürü Özgür Selçuk, Didim’de bisikletli polis ekiplerinin de göreve başladığını belirterek Altınkum Yalı Caddesi’nde dört kişilik bisikletli polis timi Martıların görev yapacağını söyledi Selçuk sözlerini şöyle sürdürdü; “Bisikletli polis timi “Martılar”, ilçemizde göreve başladı. Parklar, yeşil alanlar, sahil şeritleri ve turistik yerleşim yerlerinde görev yapacak olan bisikletli polis timi “Martılar”, özellikle parklarda çocukların korunması ve sahil kenarlarında yerli ve yabancı turistlerin mağduriyetlerinin giderilmesi anlamında hizmet verecek.” dedi.
Bisikletli polislerin olaylara seri şekilde müdahale edeceğini bildiren Didim İlçe Emniyet Müdürü Özgür Selçuk, amaçlarını, kapalı olan Altınkum Yalı Caddesi’nde vatandaşlarımızı suç ve suçlulardan korumak, meydana gelebilecek olayları önlemek, suçlular yönünden caydırıcılık ve halkla ilişkilerin geliştirilmesi olarak açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim Yalı Caddesi Bisikletli Polislere Emanet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN