Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Efeler Belediyesi’nde Mobil Tahsilat Dönemi Başladı

Giriş Tarihi: 9.7.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Efeler Belediyesi’nde Mobil Tahsilat Dönemi Başladı
Efeler Belediyesi gelişen teknoloji ile birlikte, vatandaşlara daha iyi hizmet sunabilmek için mobil tahsilat dönemi başlattı. Mobil tahsilat ekipleri pazar yerleri başta olmak üzere, iş yerlerini de ziyaret ederek mükelleflerin belediyeye borçlarını anında tahsil edebilecek.
Efeler Belediyesi tarafından uygulamaya konulan mobil tahsilat, mükelleflerin belediyeye gelmeden ödeme yapma imkanı sağlıyor. İlk olarak pazar yerlerinde başlatılan uygulama, pazar esnafının da büyük beğenisini topladı. Semt pazarlarında tezgahları dolaşarak, esnafın belediyeye ait yer işgaliye borçlarını sorgulayan ekipler, ödeme yapmak isteyen esnaflardan da tahsilat yapıyor.
Bu uygulama ile mükelleflerin işlerinin daha da kolaylaşacağını belirten Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Ekiplerimiz zaman zaman semt pazarlarını ve iş yerlerini ziyaret ederek talep eden mükelleflerin borç sorgulamalarını yapacak, istenildiği takdirde de tahsilat yapabilecekler. Mobil tahsilat ekiplerimiz sayesinde artık mükelleflerimiz zaman kaybetmeden belediyemize ait borçlarını ödeyebilecekler. İleriki dönemlerde de tahsilatlarımız kredi kartı ile taksitli olarak da yapılabilecek” dedi.
PAZAR ESNAFININ BEĞENİSİNİ TOPLADI
Mobil tahsilatın işlerini kolaylaştıracağını söyleyen pazar esnafı, “Hemen hemen her gün semt pazarı kurulduğu için belediye gidip ödeme yapma imkanımız her zaman olmuyor. Belediyemiz bizlerin ayağına kadar gelip ödemeleri buralarda alacak. Bu uygulamayı başlattığı için Efeler Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Efeler Belediyesi’nde Mobil Tahsilat Dönemi Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN