lı Veterinerler Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 10.7.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Aydınlı Veterinerler Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu, il genelindeki üyeleriyle düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Oda Yönetimi tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğinde veteriner hekimler aileleri ile birlikte hem iftar yaptı hem kaynaştı.
Aydın Veteriner Hekimler Odası’nın Sultanhisar’da bulunan bir otelde düzenlediği iftar programına; Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Veteriner Fakültesi öğretim üyeleri, Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkililer veterinerler ve çok sayıda davetli katıldı.
İftar programına katılan davetlilerle yakından ilgilenen Aydın Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Uçmaklıoğlu, davete katılanlara teşekkür ederek Aydın Veteriner Hekimleri Odası olarak geniş bir aile olduklarını ve her yıl Ramazan Bayramı öncesi bu şekilde düzenledikleri iftar yemeği ile bir araya geldiklerini belirtti. Programın bir iftar ve yemekten öte bir kaynaşma ve halleşme üzerine olduğunu belirten Başkan Uçmaklıoğlu, “Her mesleğin zorluğu olduğu gibi bizim mesleğin de kendine has bir takım zorlukları var. Her ne kadar veterinerlik tek başına yapılan bir meslek olarak gözükse de ailelerimiz de aslında bu mesleğin sıkıntılarını bizzat yaşıyor. Mesai mefhumunun olmadığı bu meslekte gerek gecenin bir vakti, gerekse sofra başında veya bir programın ortasında hepimiz bir vakaya ayrılmak zorunda kalabiliyoruz. Bu tür programlarla Veteriner Hekimler Ailesi olarak kaynaşıp halleşmeye çalışıyoruz” diyerek Oda olarak sosyal aktivitelere devam ettirmeye çalışacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydınlı Veterinerler Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN