Buharkent’te Yüksek Okul Akademisyenleri Başkan Erol’u Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 10.7.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Buharkent’te Yüksek Okul Akademisyenleri Başkan Erol’u Ziyaret Etti
ADÜ Buharkent Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. Mesut Kırmacı, yüksek okula yeni atanan öğretim üyeleri ile birlikte Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’u ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Erol "Çok uğraşlar sonucu ilçemiz güzel bir eğitim binası, çok değerli eğitimcilerle tanıştı. İlk önce saygıdeğer müdürümüz Mesut Kırmacı aramıza katılmıştı. Şimdi ise aktif eğitim hayatına bu sene başlayacak olan okulumuza henüz atanmış öğretim üyelerimiz de artık bizlerle. Okulumuz yeni olduğu için bir takım eksiklikleri doğal olarak henüz tam anlamı ile giderilemedi. Bu eksiklikler akademisyenlerimizle konuşuldu ve umarım en yakın zamanda bunlar halledilecek. Büro yönetimi yönetici asistanlığı altında başlangıç olarak Sekreterlik ve Çağrı Merkezi Yönetimi bölümlerimiz açıldı ve başka bölümler bunu takip edecek. Hepimize hayırlı olmasını diliyorum ve bütün öğretim görevlisi arkadaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
Başta Belediye Başkanı Mehmet Erol’a ve emek verenlere teşekkür eden Buharkent Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. Mesut Kırmacı "Başkan beyle Yüksek okulumuzda açılacak ve açılması planlanan bölümler hakkında fikir alışverişinde bulunduk.Yeni kadromuz bu ziyaretle birlikte Mehmet Erol bey ile tanışmış oldu. Umarım ekibimizle birlikte güzel bir öğretim hayatı geçiririz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Buharkent’te Yüksek Okul Akademisyenleri Başkan Erol’u Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN