Didim Otogarında Hareketlilik Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 22.7.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Didim Otogarında Hareketlilik Devam Ediyor
Ramazan Bayramı’nın sona ermesiyle birlikte yerli ve yabancı turistler Didim’e gelmeye başlarken, Didim Garajında da hareketlilik yaşanıyor.
Yaşanan hareketlilik Otobüs firmalarını da memnun ederken Otobüs şoförleri ise kalkış yapmadan önce Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekiplerince başta takograf ve alkol ölçümü olmak üzere tüm denetimlere tabii tutuluyor.
Ramazan Bayramının sona ermesi ve hava sıcaklıkların mevsim normallerinde seyretmesiyle birlikte Didim’e tatilci akını başlarken, yaşanana hareketlilik Didim Otogarına da yansıdı. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere yurdun birçok yerinden yerli turist Didim’e gelirken başta gurbetçiler olmak üzere yabancı uyruklu vatandaşlarda tatil için Didim’e geldi.
Didim Otogarında yaşanan bu hareketlilik kapsamında Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Grup amirliği ekipleri de şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan seyahat firmalarının şoförlerini de denetime tabii tutuyor.
Başta takograf olmak üzere alkol kontrolü gibi bir çok konuda şoförler denetimden geçirilirken yolcuların can güvenliği açısından uygulama tüm şoförlere uygulanıyor. Didim Otogarındaki hareketliliğin devam etmesi beklenirken Ağustos ayına kadar hareketliliğin sürmesi bekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim Otogarında Hareketlilik Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN