Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esat Ergüler Tesislerine Yapılacak Ek Bina İle Hizmet Büyüyor

Giriş Tarihi: 5.8.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 6.8.2015 05:34
Esat Ergüler Tesislerine Yapılacak Ek Bina İle Hizmet Büyüyor
Nazilli Belediyesi Nazilli Belediyespor Esat Ergüler Tesisleri hizmet binasına kardeş bina yapıyor. Amatör spor kulüplerin de yararlanabileceği ek bina 2 bin 300 metrekare inşaat alanına sahip olarak tasarlandı.
Nazilli Belediyesi proje servisi tarafından projelendirilen Nazilli Belediyespor Esat Ergüler Tesisleri hizmet binası yanına yeni ek bir bina yapımı için kolları sıvadı. Mevcut hizmet binasının hemen yanında yapımına başlanacak kardeş bina 756 m² lik bir alanda tasarlandı. Her katı 750 m²’den 2300 m² inşaat alanına sahip olacak olan spor tesisi toplam 4 kattan oluşacak. Ana binada olduğu gibi bu ek bina içerisinde; sauna, buhar odası, şok havuzu, sporcu odaları ile dinlenme alanları, müze, toplantı salonu, yemekhane, mutfak, servis alanı, kiler, soğuk hava deposu, tuvaletler, fitness salonu, revir, teras ve idari odalar bulunacak.
Yeni yapılacak binanın ana binaya göre daha kapsamlı olarak tasarlandığını ve bu binadan Amatör kulüplerinde faydalanabileceğini vurgulayan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Aşağı Nazilli’de yer alan Nazilli Belediyespor’a ait Esat Ergüler Spor tesisimiz her yönü ile dört dörtlük. Geçtiğimiz yıl sporcularımızın akşamları da antrenmanlarını yapabilmeleri gece maçları oynayabilmeleri için sahanın çevresini de spot ışıkları ile latmasını da yapmıştık. Ancak tesisi içindeki hizmet binamız artık yetersiz kalıyor. Ek bina yapılmasındaki amaç önceki binada eksiklerin olması değil daha çok sporcumuza daha iyi hizmet verebilmektir. Ana bina yanında yapılacak yeni ek binamızın plan ve projesi tamamlandı. Yüklenici firma tarafından bu yılsonuna kadar tamamlanacak ek binanın tüm sporcu kardeşlerimize ve Nazilli Belediye Spor’a şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esat Ergüler Tesislerine Yapılacak Ek Bina İle Hizmet Büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN