Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şampiyonlardan Ayvalık Belediyesi’ne Teşekkür Ziyareti

Giriş Tarihi: 9.3.2015 18:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Şampiyonlardan Ayvalık Belediyesi’ne Teşekkür Ziyareti
’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret eden Balıkesir şampiyonu Sakarya İlköğretim Okulu Küçük Kız Voleybol takımı şampiyonluk sevincini başkanla paylaştılar.
Katıldıkları müsabakalarda kendilerine destek veren Ayvalık Belediyesi’ne teşekkür etmek için belediye başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret eden Balıkesir şampiyonu olan Sakarya İlköğretim Okulu Küçük Kız Voleybol takımı ve öğretmenleri, önümüzdeki hafta gurup birinciliği için Manisa’ya gitmeye hazırlanıyor.
Okul Müdürleri Hidayet Kaya, beden eğitimi öğretmenleri Aysun Cengiz ve Vahdettin Harşlak ile birlikte gelen Sakarya İlköğretim Okulu Küçük Kız Voleybol Takımı oyuncuları şampiyonluk sevincini Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e belediyenin müsabakalara gitmeleri sırasında sağladığı katkılardan dolayı teşekkür edip çiçek verdiler.
Sporun insanların hayatında çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Gençer, “Spor sayesinde paylaşmayı öğreniyorsunuz. Beraber sevinmeyi, beraber üzülmeyi, bir kaderi paylaşmayı öğreniyorsunuz. Arkadaş edinme, sosyal olma çok önemli. Spor terbiyesi almak, hayat için önünüzü aşacaktır. Spor insanı erken olgunlaştırır. Spor kulüplerinde sportif faaliyetler yapmak, özellikle takım sporu oyuncularının en büyük özelliği hayatı daha iyi tanımaktır. İnşallah bundan sonraki kişisel ve üniversite hayatınızda spora devam edersiniz” şeklinde konuştu.
Okul Müdürü Hidayet Kaya, sporcu öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde çok sıkı çalışarak güzel sonuçlara ulaştıklarını bildirdi.
Başkan Gençer voleybolcu kızlardan ay olarak en küçükleri olan Dicle Yazıcı’yı makamına oturtarak fotoğraf çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyonlardan Ayvalık Belediyesi’ne Teşekkür Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN