10 Numara Yangın

Giriş Tarihi: 21.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
10 Numara Yangın
’de Ağır Sanayi Bölgesi’nde atık yağların depolandığı binada çıkan yangın korku dolu dakikalar yaşattı. Patlamaların da yaşandığı yangınla ilgili konuşan Balıkesir İtfaiye Daire Başkanı Nazım Ergelen, 10 numara yağın üzerinde işlem yapılırken yangının çıkmış olabileceğini tahmin ettiklerini söyledi.
Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesi’nde yükselen dumanlar sonucu vatandaşlar itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerinde çok sayıda itfaiye aracı gelirken, yükselen dumanlar şehrin bir çok noktasından görüldü. İtfaiye timlerinin kısa sürede müdahale ettiği yangın alanında patlamalar meydana geldi. Sokak ve bina içinde çok sayıda varil içinde stoklanmış olarak atık yağ bulundu. İtfaiye ekiplerinin havadan ve sokak içinden müdahale ettiği yangında binanın çatısı çöktü.
Yangın alanına gelen Balıkesir İtfaiye Daire Başkanı Nazım Ergelen, ekiplerin çalışmasını bizzat yönetti. Ergelen, "Mal sahibi ortada yok. Burası atık yağ deposuymuş. Çatıda çökme durumu oldu. Bina kullanılamaz halde. Tahminimiz, 10 numara yağ üzerinde bir işlem yapılırken oldu. Önemli olan can ve mal kaybının olmaması zaten" şeklinde konuştu.
Yangında bina kullanılamaz hale gelirken, can kaybı yaşanmadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
10 Numara Yangın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN