Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altıeylül Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü İle Birlikte ’6 Eylül 6 Proje’ Protokolünü İmzaladı

Giriş Tarihi: 23.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:50
Altıeylül Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü İle Birlikte ’6 Eylül 6 Proje’ Protokolünü İmzaladı
Altıeylül Belediyesi ile ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ’’6 Eylül 6 Proje’’ protokolü imzalandı.
Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulacak olan projeye Altıeylül Belediyesi destek verdi. ’6 Eylül 6 Proje’ protokolü imza töreni Altıeylül Belediyesi’nde gerçekleşti. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, protokolü birlikte imzaladı.
Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik “Eğitime ve öğretime verdiğiniz desteklerden dolayı minnettarız. Bundan sonra da aynı desteğe devam edeceğinize inanıyorum. Altıeylül ilçesindeki öğrencilerin başarısı için çalışıyoruz” dedi.
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da şunları söyledi:
“Öğrenciler bizim geleceğimiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti öğrencilerimizin omuzlarında yükselecek. Öğrencilerimiz ne kadar donanımlı ve kaliteli yetişirse geleceğimiz de o kadar ak ve aydınlık olur. Genç kardeşlerimizin yetişmesi noktasında belediye olarak taşın altına elimizi sokmaya hazırız. Yeter ki bilgili, donanımlı ve çağın gerekleriyle donanmış gençlerimiz yetişsin. Bu proje ile birlikte öğrencilerimizin evleri ziyaret edilecek okul-aile-öğrenci ilişkileri kuvvetlendirilecek. Öğrencilerin motivasyonun arttırılması sağlanacak. Yabancı uyruklu öğrencilerin ve ailelerin topluma uyumları için adım atılacak. Okuyan nesiller yetiştirilecek. Öğrencilerin yetenekleri keşfedilecek ve babalar çocuklarının eğitimi konusunda bilgilendirilecek”.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altıeylül Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü İle Birlikte ’6 Eylül 6 Proje’ Protokolünü İmzaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN