Ayvalıkgücü Basket Takımından Başkan Gençer’e Teşekkür

Giriş Tarihi: 29.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Ayvalıkgücü Basket Takımından Başkan Gençer’e Teşekkür
Liglerinde baskette genç erkeklerde il dördüncüsü, küçük erkeklerde de il ikincisi olan Ayvalıkgücü Belediyespor Basketbol takımının Antrenörü Alper Altoğlu, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret ederek spora verdiği destek için teşekkür etti.
Kendisi de eski bir basketçi olan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, elde edilen bu başarılardan gurur duyduğunu, bu başarıların tüm Ayvalık’ın olduğunu belirterek, “Spor gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutan yegane uğraşıdır. Biz de çocuklarımızın, gençlerimizin kötü alışkanlıklar edinmemesi için Ayvalık Belediyesi olarak spora olan desteğimizi sürdüreceğiz. Sizin nezdinde tüm Ayvalıkgücülü basketçilerimizi ve teknik heyeti kutluyor, başarılı sonuçlar elde ederek Ayvalık’ı en iyi noktalarda temsil edeceğinize inanıyorum” dedi.
Basketbolda elde ettikleri bu başarıların alınmasında Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in büyük katkısı ve desteği olduğunu bildiren Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü Basketbol Şubesi Sorumlusu Antrenör Alper Altoğlu, “Bu sene Balıkesir liglerinde baskette genç erkekler kategorisinde il 4.’sü, Küçük erkeklerde de il 2.’si olma başarısını gösterdik. İl ikincisi olarak pazartesi sabahı Sakarya’ya gurup maçlarına gidiyoruz. Gurup maçlarında da bir başarı elde ettiğimiz takdirde devamında Anadolu şampiyonasına ve Türkiye şampiyonasına gitme şansımız doğacak. Bununla ilgili başkanımızı da ziyaret ederek spora verdiği destekten ötürü teşekkür ettik” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayvalıkgücü Basket Takımından Başkan Gençer’e Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN