Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayvalık Belediyesi Yollara Sıcak Asfalt Yapıyor

Giriş Tarihi: 8.7.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 9.7.2015 08:57
Ayvalık Belediyesi Yollara Sıcak Asfalt Yapıyor
Ayvalık Belediyesi tarafından ilçenin yollarında sıcak asfalt çalışması başlatıldı.
Sabah saatlerinde Laka mevkisinden başlatılan asfalt çalışmalarını Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’de yakından takip ediyor.
Ayvalık Belediyesi’nin sıcak asfalt yol yapımında i olarak eski ve bozuk olan asfalt yol kazınıyor, ardından üzerine finişer vasıtasıyla serilen asfalt, daha sonra iki silindir vasıtasıyla sıkıştırılırken, yollardan kazınan eski asfalt malzemesi de kullanılmak üzere depolanıyor.
Çalışmaları başladığı andan itibaren bizzat takip eden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yol yapım işinin Ayvalık Lisesi önüne kadar olan ilk etabının Ramazan Bayramı öncesinde bitirileceğini bildirdi.
Sıcak asfalt çalışmasının Ayvalık Belediyesi tarafından kendi imkanları ile yapıldığının da altını çizen Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, “90 gün içinde Ayvalık’ın Edremit yönünden girişi, Garaj girişi, Kipa önü, Cennet Tepesinden inen yolla beraber Çeyiz mağazasının bulunduğu alanda yapacağımız kavşak ile devam edecek sıcak asfalt çalışmalarımız Cunda Adası’nın hem eski hem de yeni yolunun köprüden itibaren yapılmasıyla tamamlanacak. Halkımızın rahatı ve huzuru için çalışıyoruz. Kimse merak etmesin Ayvalık’ın bozuk olan yollarının tamamını yapacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayvalık Belediyesi Yollara Sıcak Asfalt Yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN